Araba Arizasi

Bu konuyu okuyanlar

ahmt3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
89 model doganimla bugün eskisehirde dolaşıyorum cok kotu yağış vardi ve cok yagdi arabam biraz basikti ve suya nereye girdiyse arabam bozuldu çalışmıyor isiklar yaniyor kontagi ceviriyorum gazi almiyor üstelik egsoz pat diye birses cikariyor vurdurarak çalıştı ancak bu seferde gaz petali gazi almadi ve araba yürümedi ve istop etti sorun nerdedir nasil çözerim bilen soylesin mesaj atabilir arayabilir 05396460355 cep telefon numaram acil destek beyler

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Çok bilgili değilim ama,

Bu gaz ve benzine geçiş düğmesi var ya, onu Bi benzine alın çalıştırın sürekli benzini alsın Bi sonra ortaya getirin öyle marşa basın sonra da tekrar gaza alın öyle deneyin.

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Motora su girmiş olabilir mi? Hava filtresini kontrol edin.

Reaksiyon puanı
16,118
kuruyunca düzelir tabi aküyü ayır +,-'yi çıkart bir kaç gün dursun.

GoktugT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Allah aşkına benzinli araba yağmurlu havada sürülür mü aga motoru yemişte olabilirsin ztn şahin direk kalır bir de basık ise motoru kaptırmışsın araç boğulmuş muhtemelen temizlettirmen gerekiyor gaz yemiyor sa bujilere bak bi derim enjektörlere fln bir yerlere bak kaynama oluyor mu fln diye

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Allah aşkına benzinli araba yağmurlu havada sürülür mü aga motoru yemişte olabilirsin ztn şahin direk kalır bir de basık ise motoru kaptırmışsın araç boğulmuş muhtemelen temizlettirmen gerekiyor gaz yemiyor sa bujilere bak bi derim enjektörlere fln bir yerlere bak kaynama oluyor mu fln diye

Ne alaka kardeşim? Mecbur kalıyorsun kullanmaya. Ben de Eskişehir'deyim ben de kullandım dün. Bi güzel de suya girdim. Benzinli olunca ne oluyor? Dizel olunca ne oluyor? Su her zaman sıkıntıdır. Benzini mazotu yok bu işin.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Bujiler ıslanmıştır. Kuruyunca çalışır.

ahmt3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla kardesim arabaya biniyorum kontagi acıyorum calistirmak icin gaz petalina basiyorum çalışmıyor ustelik egsozdan pat diye birses geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

araba ariza duzelmistir sicak havada bugun beklettim kurumus ve suan sorunsuz çalışıyor

Son düzenleme:

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
valla kardesim arabaya biniyorum kontagi acıyorum calistirmak icin gaz petalina basiyorum çalışmıyor ustelik egsozdan pat diye birses geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

araba ariza duzelmistir sicak havada bugun beklettim kurumus ve suan sorunsuz çalışıyor
:)

Reaksiyon puanı
16,118
kuruyunca çalışır demiştim dispritör ve bobine suya karşı siprey var ondan sıkın.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972