Appstore Öğrenci İndirimi Hkk?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leop

Asistan
Herkese merhaba,
Yakın zamanda Apple Macbook almayı düşünüyorum duyduğuma göre direkt kendi satış yerinden alındığında öğrenci indirimi uygulanıyormuş. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

YiğitBey

Profesör
Evet, üniversite öğrencilere indirim uygulanıyor. Ama % kaçlık bir indirim olduğunu unuttum.
İndirimden ziyade, kısa bir süre içinde Apple Store'dan MacBook alan üniversite öğrencilerine ₺799 değerinde Beats By.Dre Solo 2 kulaklık hediye ediliyor. Ama bu kısa süre için geçerli.
Yani MacBook alacaksan, acele etmelisin ki beleş Beats By.Dre Solo2 kulaklığı indiregandi yapabilesin.

MR.Anonymous

Dekan
Evet, üniversite öğrencilere indirim uygulanıyor. Ama % kaçlık bir indirim olduğunu unuttum.
İndirimden ziyade, kısa bir süre içinde Apple Store'dan MacBook alan üniversite öğrencilerine ₺799 değerinde Beats By.Dre Solo 2 kulaklık hediye ediliyor. Ama bu kısa süre için geçerli.
Yani MacBook alacaksan, acele etmelisin ki beleş Beats By.Dre Solo2 kulaklığı indiregandi yapabilesin.
Şu kulaklık hediye edilmiyor. Hediye yazıyor ama sepette +600₺ geliyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Öğrenci indirimi ile alırsan MacBook 4000₺'ye geliyor.

mrtkykc

Üyecik
Sepette artı yazsa da ödemeye geçtiğinizde macbooktan 592 lira düşürüp fiyata yansıtmıyor

stat counter