AppStore kayit olamiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Hakoı_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba iPhone 7 aldim dün ancak AppStore a kayit olamiyorum.Appstore da Yen'i üyelik diyorum e posta kredi karti gibi herşeyi giriyorum sonra e maile bir kod geliyor onu giriyorum onayla diyorum ve bana su hayati veriyor "Bu işlemi tamamlamak için lütfen iTunes Destek ile iletişime geçin" daha önce hiç iPhone kullanamadım bu nasil sorun yahu

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Apple desteği aramanızda bir fayda var ya da başka bir e posta açıp onunla kaydolmayı deneyin

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Nasıl bir E-posta adresi ile kayıt olmaya çalışıyorsun? iCloud e-posta yeni adres oluştur bence. Onunla kayıt ol..

Hakoı_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tamam deneyeceğim eğer olmazsa destekle iletişime gecicegim

Hakoı_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nasıl bir E-posta adresi ile kayıt olmaya çalışıyorsun? iCloud e-posta yeni adres oluştur bence. Onunla kayıt ol..
@hotmail.com ile oluyorum @icloud ile değil Yen'i E-posta denedim olmadi yine

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
@hotmail.com ile oluyorum @icloud ile değil Yen'i E-posta denedim olmadi yine

Hotmail ile hiç denemedim iCloud tan yeni mail adresi oluştur onunla kayıt ol. Benim bildiğim iPhone kayıt için iCloud mail adresi istiyor

Hakoı_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hotmail ile hiç denemedim iCloud tan yeni mail adresi oluştur onunla kayıt ol. Benim bildiğim iPhone kayıt için iCloud mail adresi istiyor
iCloud mail adresi ile oluşturdum appstore a giriş "Bu Apple Kimliği daha önce iTunes Store da kullanılmadı" diyor.Onayla diyince "Bu işlemi tamamlamak için iTunes Destek ile iletişime geçiniz" diyor

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
iCloud mail adresi ile oluşturdum appstore a giriş "Bu Apple Kimliği daha önce iTunes Store da kullanılmadı" diyor.Onayla diyince "Bu işlemi tamamlamak için iTunes Destek ile iletişime geçiniz" diyor

Hmm sıkıntılı. Bi ara destek hattını bişey kaybetmezsin. Sonucu yaz buraya merak ediyorum..

Hakoı_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ariyorum şuanda
--- Gönderi Güncellendi ---
Hmm sıkıntılı. Bi ara destek hattını bişey kaybetmezsin. Sonucu yaz buraya merak ediyorum..
Desteğe gerek kalmadi tuhaf bir biçimde çözdüm ne mantıkla oldu anlamadim ama bilgisayara itunes programini yükledim apple kimliğimle giris yaptim aynı hatayi verdi onayla dedigim "Artik apple kimliğinizi kullanabilirsiniz" dedi.Saol verdigin tavsiyeler için

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ariyorum şuanda
--- Gönderi Güncellendi ---

Desteğe gerek kalmadi tuhaf bir biçimde çözdüm ne mantıkla oldu anlamadim ama bilgisayara itunes programini yükledim apple kimliğimle giris yaptim aynı hatayi verdi onayla dedigim "Artik apple kimliğinizi kullanabilirsiniz" dedi.Saol verdigin tavsiyeler için

Hiç önemli değil. Sorun çözülmüş önemli olan