AppleKutusu.com güvenli mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Ben 6, 6plusu,7 plus telefonlarımı applekutusundan aldım.sıra 8 de, onu da almak istediğimde yine applekutusundan alcam.her değiştirdiğimde onlara başvurdum,şu ana kadar da hiçbir telefonda garanti ihtiyacı duymadım, apple garanti olmadan da hiçbir sıkıntı yaşatmayacak sağlamlıkta ürün ürettiğini tüm apple kullanıcıları bilir.garanti var mı yok mu buna takılmak mantıksız.ama fazla parası olan varsa kendi bilir.gitsin medya marketten alsın.fiyat bariz farkediyor, diğer yerlerden daha pahalıya alacağıma aynı kalitede ucuzunu almak benim hep tercihim oldu, hiç pişman da olmadım çok şükür.
--- Gönderi Güncellendi ---
Apple Türkiye garantisi olmadıkça güvenilmez bence telefonda bir sorun olduğunda karşımızda kimi muhattap alacağız
telefonda bir sorun olmuyor ki:)) güzel olan yanı da bu, 10 yıldır ıphone kullandım, 10 larca kez yere düşürmüşümdür yine de bir sorun olmadı hiç:))

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Ben 6, 6plusu,7 plus telefonlarımı applekutusundan aldım.sıra 8 de, onu da almak istediğimde yine applekutusundan alcam.her değiştirdiğimde onlara başvurdum,şu ana kadar da hiçbir telefonda garanti ihtiyacı duymadım, apple garanti olmadan da hiçbir sıkıntı yaşatmayacak sağlamlıkta ürün ürettiğini tüm apple kullanıcıları bilir.garanti var mı yok mu buna takılmak mantıksız.ama fazla parası olan varsa kendi bilir.gitsin medya marketten alsın.fiyat bariz farkediyor, diğer yerlerden daha pahalıya alacağıma aynı kalitede ucuzunu almak benim hep tercihim oldu, hiç pişman da olmadım çok şükür.

telefonda bir sorun olmuyor ki:)) güzel olan yanı da bu, 10 yıldır ıphone kullandım, 10 larca kez yere düşürmüşümdür yine de bir sorun olmadı hiç:))

Teknoloji şans işidir umarım yaşamazsınız bir sorun

Pepsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum spot ürün olarak mı alıyorsun ordan
Urunler yurtdisi apple bayilerinden alinip burda satiliyor diye biliyorum cunku aldigim urunleri apple i arayip teyit ettiriyorum.hic Birinde bir problem cikmadi. Adamlar Saglam ve guvenilir calisiyor.

Eneskocmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bizim arkadaş 6s aalcaktı piyasada yoktu bizde orayı bulduk istedik 3 gün içerisinde elimize geldi skntısız alabilirsin öneriyorum

ucakhuseyin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 2-3 kez alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. Hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Ürünlerimi baya zamandır kullanıyorum ve hiçbir sorun çıkmadı. Hem uygun hemde kaliteli ürün satıyorlar. Apple alacaksanız kesinlikle applekutusu.com adresinden alın derim. Ben memnun kaldım sizinde kalacağınızı düşünüyorum. Firmada apple gibi elit bir firma

AlejandroXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Olumlu yorum yapan arkadaşlar da dün bugün üye olan arkadaşlar. Acaba hepsiburada gibi applekutusu da mi yorum şişiriyor bi şüphelendim.

Eneskocmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni üye oldum bende alış veriş şeyinde skntı yapma kardeş güvenilir denendi yapıldı

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
7Plustan 200 tl daha ucuz :D Bir yanım hem 200 tl daha az ver hem 8Plus al diyor.Diğer yanımsa riske girme al 7Plus kafan rahat olsun diyor ne yapsam o_O
çak bitane mi6 kendine gel hazır kvk garantiliside çıkmış
arkadaşımda iphone 7 almış yanyana getirip parmak izi hızına baktık nerdeyse 3 katı yavaş iphone

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Olumlu yorum yapan arkadaşlar da dün bugün üye olan arkadaşlar. Acaba hepsiburada gibi applekutusu da mi yorum şişiriyor bi şüphelendim.
Aynen öyle usta. Adamlar hesap açıp kendilerini övüyorlar. Şöyle eski sağlam üyeler olsa hadi inanacaksın ama yorumların kalıbı bile reklam yorumu gibi. Teşekkürler apple kutusu falan :D

AlejandroXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Aynen öyle usta. Adamlar hesap açıp kendilerini övüyorlar. Şöyle eski sağlam üyeler olsa hadi inanacaksın ama yorumların kalıbı bile reklam yorumu gibi. Teşekkürler apple kutusu falan :D

Hakkı Alkan'dan önce de biliyordum bu siteyi açıkçası bu yaptıkları fake yorumlardan önce daha güvenilir geliyordu şuan ise şüpheyle yaklaşıyorum. Hatta gidip direk Zorlu'dan alıcam cihazı :D

EjderyaAteşi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Swap ürün satıyorlar anladığım bu adamlar telefonu kullanıyor sonra Apple sorunu olarak gönderiyor orada telefon düzeltiliyor oradan alıyorlar istersen Swap nedir ? Onların yazdığı yazıyı göndere bilirim

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060

usta35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakkı Alkan' dan duyup biraz araştırdım, ist da elden gidip görüp alacaklar için kapalı kutu vs görüp incelenip alınabilir fakat kargo üzerinden gelecek siparişlerde salatalık, oyuncak tlf un çıkmayacağı garanti değil, ayrıca Hakkı Alkan falan baz almayın adamda para çok aldığı ürün sahte çıksada bozulsada sorun yok elinin altında her son çıkan tlf dan mevcut, bizim gibiler 4 bin tl para gömüp tlf bozuk çıkarsa depresyona girer, ben hepsiburada dan g4 aldım anakart yandı ithaltçı garanti yapmak istmedi kullanıcı hatası vs dedi mahkemeye vercem tehdit vs edince yapıp gönderdiler, bu iş biraz şans işi.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
yahu bir tane yönetici bir tane admin biri bi cevap versin gözünüzü sevem ya

Güvenebilir miyim acaba o_O Açıkça Hakkı abinin videosunda duydum ilk defa

videoyu siz diyince izledim de gerçekten ilk defa duyuyorum Sahibinden de satışları varmış heralde İstanbulda kendi yerleri var İstanbulda iseniz bir uğrayın bence

Bence o aldıysa üründe sıkıntı çıkacağını sanmıyorum çok adı duyulan bir site değil ama istersen satın alabilirsin

İnternette biraz araştırdım, güvenilir bir siteye benziyor normal fiyatlara göre biraz ucuz aynı bim gibi, düşünülebilir :)

Ben satın almaya gidicem bu gün bakalım eyer gözüme çarpan bir şey olursa ki umarım olmaz ayrıntılı bi şekilde yazarım. Bilakis güvenilir gibi duuruyor hani site adresi yeşil ya İnsana güven vermiyor değil . :D

Ben geçen sene bizzat 7 plus jetblack almıştım. Herşey düzgün şekilde ilerledi. Ptt yoluyla gönderdiler ptt ödemeli. Açtığımda kırılmaz cam ve şeffaf silikon kılıfta çıkmıştı.
Bu arada eğer iphone X düşerse sitelerine almayı düşünüyorum.
Ek olarak. Benim aldığım cihaz 2 sene apple tr garantisiydi.

ismailemral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar distiribütor garantisinden şaşmayın derim. Diğerlerine güvenmiyorum. Toplama cihazmı belli değil bence.

msuros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni yakın sipariş eden olduysa bu siteden yorum yapabilirmi acaba

msuros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ekli dosyalar

• IMG_1427.jpg
    IMG_1427.jpg
    476.2 KB · Görüntüleme: 1,728

hlp.emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Baktığınız fiyatlar spot ürünler kategorisindeyse yurt dışı gelimidir. Yani o cihazı türkiyede kullanabilmeniz için son 3 ay içerisinde yurt dışından gelmiş olmanız lazım. Ben de birini bekliorum 8 ocak da gelecek. iphone 8 plus düşünüyorum ama siyahı stokta yok ve ben siyah istiyorum.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060

Alenb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oncelikle sitede yeni oldugumu ve bu soruya ben de cevap aramak icin ugradigimi belitmek isterim.
sahibinden.com sitesinde denk geldigim apple kutusu adli saticinin fiyatlari piyasaya gore oldukca makul. Kontrol ettigim ilk sey kendilerin 6 senedir sahibinden.com sitesinin kayitli saticilari oldugu. Ayrica kendilerinin applekutusu.com adinda bir siteleri de var. haklarinda bir sikayet olup olmadigini arastirmak icin internette bakindim fakat bir sey bulamadim. Emin olmak adina kendilerini once sabit telefondan sonrada konum almak icin cep telefonundan aradim. Kendileri oncelikle her iki telefon gorusmesinde de sordugum butun sorulara samimiyetle cevap verdiler.
Bugun Sirkeci deki dukkanlarina gittim . Kendileri ile tanistim ve istedigim telefonu piyasadaki satis fiyatindan 1800TL- bin sekiz yuz- su anki kurla 450 dolar daha ucuza aldim.
urun orijinal ambalajinda ve ilk acan ben oldum. Sadece pasaportla giris yaptirmam gerekiyor okadar. Sayet pasaport bulamazsaniz onlarda yardimci oluyorlar. Benim aldigim urun onlarin tabiri ile Spot urun birde Swap urunleri var her ikisinin de aciklamasini telefonda da yaptilar internet sitesinde de var. Urun bir sene garantili. umarim hic kullanmak zorunda kalmam.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
oncelikle sitede yeni oldugumu ve bu soruya ben de cevap aramak icin ugradigimi belitmek isterim.
sahibinden.com sitesinde denk geldigim apple kutusu adli saticinin fiyatlari piyasaya gore oldukca makul. Kontrol ettigim ilk sey kendilerin 6 senedir sahibinden.com sitesinin kayitli saticilari oldugu. Ayrica kendilerinin applekutusu.com adinda bir siteleri de var. haklarinda bir sikayet olup olmadigini arastirmak icin internette bakindim fakat bir sey bulamadim. Emin olmak adina kendilerini once sabit telefondan sonrada konum almak icin cep telefonundan aradim. Kendileri oncelikle her iki telefon gorusmesinde de sordugum butun sorulara samimiyetle cevap verdiler.
Bugun Sirkeci deki dukkanlarina gittim . Kendileri ile tanistim ve istedigim telefonu piyasadaki satis fiyatindan 1800TL- bin sekiz yuz- su anki kurla 450 dolar daha ucuza aldim.
urun orijinal ambalajinda ve ilk acan ben oldum. Sadece pasaportla giris yaptirmam gerekiyor okadar. Sayet pasaport bulamazsaniz onlarda yardimci oluyorlar. Benim aldigim urun onlarin tabiri ile Spot urun birde Swap urunleri var her ikisinin de aciklamasini telefonda da yaptilar internet sitesinde de var. Urun bir sene garantili. umarim hic kullanmak zorunda kalmam.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Oldum olası internetten alısveris yapmaya icim el vermedi hepsiburada ya da sahibinden hep bilindik siteler daha ucuz güvenli bı sıkıntı yasamadim diyen cok kullanıcı gördüm ama yapamıyorum abi gidip teknosadan kutuyu kendim alıp kendim eve götürüp kendim açıp gönül rahatlığıyla kullanıyorum

Renega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bende sahibinden.com'da görünce araştırmak istedim hakkı abinin 3 telefon aldığını duyunca ilgimi çekti kimseden kötü yorum yok. 9000tl verip kullanmayacağım garanti için para vereceğime 6000tl verip 1 yıl yurt dışı garantili apple kutusundan alırım. 8 yılda 2 ipad kullandım hiç garantiye gerek kalmadı birkere düşürdüm cam kırıldı onuda değişmezler 250tl yaptırdım jailbreak ile kullanmaya devam. xs bence en büyük eksiği ekrana gömülü parmak izi okuyucusu olmaması.