Apple'den beklenmedik haraket! Süpriz iPhone XE!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bahadirmert

Üyecik
Katılım
17 Nis 2019
Mesajlar
32
Puanları
8
Apple'ın, iPhone 11 serisi ile birlikte, sürpriz bir iPhone modelini daha sahneye çıkartacağı iddia edildi: iPhone XE...

Apple 2016 yılında SE ( special edition ) 'u öne sürerken amacı yüksek meblağlı fiyatlara oranla ulaşabilen daha küçük ve alternatif modeli raflara çıkarmaktı.Ama o zamandan beri, iPhone SE'nin devamı gelmedi.
70143

İddia, iPhone 11 serisi ile birlikte bir de iPhone XEmodelinin tanıtılacağını söylüyor. Telefon, 4.8 inç'lik AMOLED ekrana sahip olacak; iPhone X serisinde olduğu gibi ekranın üzerinde bir çentik bulunacak; ana ekran tuşu bulunmayacak. Yani iPhone XE'de bir parmak izi sensörü olmayacak; Face ID tarafından korunacak.

Bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu bilmek şu an için pek doğru değil. Ancak iPhone XR ile beklediği rakamlara ulaşamayan Apple'ın, yeni bir "ucuz" model peşinde olması çok da sürpriz bir gelişme sayılmamalı.

Bu arada iPhone XE bize bi nebze de olsa Samsung Galaxy S10e'yi hatırlamıyor değil..
 

halil007

Doçent
Katılım
8 Ağu 2012
Mesajlar
513
Puanları
43
Konum
Afyonkarahisar
XS'in yalağı XR, XI'in yalağı XE olur. Harika cihazlar. Keşke ülkemizde çok pahalı olmasa. Yüzde 62 vergi alınmasa. Zamzunglarla eşit vergiler olsa. İkisi de yabancı malı. İşletim Sistemi ikisi de ameriga. neden bu ayrımcılık.
 
Üst
stat counter