Apple'da panik havası var!

Bu konuyu okuyanlar

ilkker

SDN Editörü
Editor
Reaksiyon puanı
15
Apple'da panik havası var! - ShiftDelete.Net

9dm9Xk.jpg

Apple'nın yazılım konusunda sorunlar yaşadığı ve bazı özellikleri iPhone 8’e yazılımsal olarak yetiştiremeyeceği iddia ediliyor. Fast Company’nin haberine Apple'da panik havası hakim.

iPhone 8’de hangi özelliklerin olmasını bekliyorsunuz?

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Bunlar düzeltilmeycek işler değil apple ki bir çok başarıya imza atmış bir yapı üstesinden gelecektir.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Apple hem yazılım konusunda hemde cşhazı toplamak konusunda hep geriden gelmiştir.
Cihaz konusunda kopyalama yaptığıda bilinen bir gerçek.

Ellerinde ios gibi güzelim yazılım var ve bu iştede tembel davranıyorlar ki bu yeni birşey değil.
Sırf güncelleme verdim dediğim güncellemeler her zaman sorunları beraberinde getirmiştir.

Jobs'un ayrılığından sonra yap boz yap boz yaparak ios u günden güne bitiriyorlar ve bunun farkında değiller. Kullanıcılarda ios akıcı stabil, android kasıyor ezberiyle apple ürünlerine yanaşmakta.

Apple bu hızla giderse popülaritesin son 3-4 yıldır düşüşü önümüzdeki yıllarda daha bi hız kazanacaktır diye düşünüyorum.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Apple hem yazılım konusunda hemde cşhazı toplamak konusunda hep geriden gelmiştir.
Cihaz konusunda kopyalama yaptığıda bilinen bir gerçek.

Ellerinde ios gibi güzelim yazılım var ve bu iştede tembel davranıyorlar ki bu yeni birşey değil.
Sırf güncelleme verdim dediğim güncellemeler her zaman sorunları beraberinde getirmiştir.

Jobs'un ayrılığından sonra yap boz yap boz yaparak ios u günden güne bitiriyorlar ve bunun farkında değiller. Kullanıcılarda ios akıcı stabil, android kasıyor ezberiyle apple ürünlerine yanaşmakta.

Apple bu hızla giderse popülaritesin son 3-4 yıldır düşüşü önümüzdeki yıllarda daha bi hız kazanacaktır diye düşünüyorum.

Doğru söze ne denir ki Apple eskiden stabilite ile bilinirdi.Jobs'dan sonra bu tabuları yıktılar elbirliği ile artık eskisi kadar stabileteleri kalmadı denecek kadar az.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Touch ID siz iphone u kimse almaz. Yüz tanıma özelliği de çok gülünç bir özellik metroda falan bir halta yaramıyor. düşünsenize sürekli yüzünüze tutuyorsunuz. Masanızın üzerinde de çok kullanışsız telefonu kaldıracanda yüzüne tutucanda ohoo.. Ekranın altına koyamazlarsa ön panel bana göre aynı gelecek bu riski göze alamazlar

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Touch ID siz iphone u kimse almaz. Yüz tanıma özelliği de çok gülünç bir özellik metroda falan bir halta yaramıyor. düşünsenize sürekli yüzünüze tutuyorsunuz. Masanızın üzerinde de çok kullanışsız telefonu kaldıracanda yüzüne tutucanda ohoo.. Ekranın altına koyamazlarsa ön panel bana göre aynı gelecek bu riski göze alamazlar
Amaç artık kullanıcılarını gülünç duruma sokmak.Sığırlık yani bu yapacakları satış taktikleri.Tabi ilginç bir özellik de yine tuhaf geldi bana. :)

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Amaç artık kullanıcılarını gülünç duruma sokmak.Sığırlık yani bu yapacakları satış taktikleri.Tabi ilginç bir özellik de yine tuhaf geldi bana. :)

Yok yok touch id siz çıkmaz. Çıkarsa ve satılırsa bende artık apple düşmanı olurum yani..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Tim uncle ışınla bizi Scotty kaçmamız lazım diyor...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
OS sistemi güzel kullanıyorum şu an Iphone 6S Plus ama o kadarda abartıldığı kadar da değilmiş objektif olmak gerekirse çok haz aldığımı söyleyemem. İşletim sistemi deniyor tamam da özellik hemen hemen hiç yok Samsung' un özelliklerinin yarısı bile yok benim şahsi görüşüm Apple düşüşe geçecek ve zarara uğrayacak.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
OS sistemi güzel kullanıyorum şu an Iphone 6S Plus ama o kadarda abartıldığı kadar da değilmiş objektif olmak gerekirse çok haz aldığımı söyleyemem. İşletim sistemi deniyor tamam da özellik hemen hemen hiç yok Samsung' un özelliklerinin yarısı bile yok benim şahsi görüşüm Apple düşüşe geçecek ve zarara uğrayacak.

Bende artık ömrünün tükendiğini düşünüyorum ama batması çoook uzun sürer, samsungun yeni arayüzüne de hayranım bence artık dengeler değişecek

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
İyi bari bi Apple alayım da en azından kullanayım ve tadayım bakalım nasıl bişrymiş iPhone. Kazık yersem de yerim, bu işler donanımla dönmüyor zaten