apple watch

Bu konuyu okuyanlar

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
apple watch s3 veya s4 almak istiyorum. yanında airpods da alacağım iphone 6s kullanıyorum. apple watch güzel falan ama biri 2.5 diğeri 3.3 bin lira. fiyatına değermi kullanan varsa sorayım dedim telefon fiyatına bir saat alacağım değiyor mu parasına

#ExYoung

Asistan
Reaksiyon puanı
140
bi saat için o kadar para vermem ben olsam illa akılı saatmi istiyorsun ?

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bende normal bi saate o kadar para vermeyi saçma buluyorum en azından bi anlamı var akıllı saatlerin analog bi saate 1000 lira vereni hala anlamıyorum

Marques

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Onun yerine telefonunu sat ve saate vereceğin 3.5 milyarı da üstüne koy daha güzel bir telefon al. Saat mi telefon mu diye düşün aradaki farkı çıkarırsın umarım :)

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
konu birden telefon önerisine dönmüş
iphone 6s kullanıyorum gayet memnunum telefonu değiştirmiycem yakın zamanda airpods da alacağım yanına apple watch iyi gider diye düşündüm

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
saati soruyorsun herhalde almadım büyük ihtimalle de almayacağım genellikle spor yapanların falan baya işine yarıyomuş ben de pek yapmıyorum kısaca vazgeçtim sayılır (kesin demeyeyim ama)
airpods u soruyorsanda almaya karar verdim ama pek acele etmiyorum almak için

newinhere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
saati soruyorsun herhalde almadım büyük ihtimalle de almayacağım genellikle spor yapanların falan baya işine yarıyomuş ben de pek yapmıyorum kısaca vazgeçtim sayılır (kesin demeyeyim ama)
airpods u soruyorsanda almaya karar verdim ama pek acele etmiyorum almak için

airpods u sordum , apple watch kullanıcısıyım zaten yanına airpods almayı dusunuyorumda fikir almak için sormuştum [emoji4]