Apple Watch Series 3 mü Samsung Galaxy Watch Active 2 mi alınır?

Bu konuyu okuyanlar

Ergün.33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben Galaxy Watch Active 2 modelini almak istiyorum. Gerek şık tasarımı gerek ekran her zaman açık özelliği bu ürünün artılarından birkaçı. Fakat ben iPhone Xs kullanmaktayım. Kullanımda bir sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa Apple Watch Series 3 almak mı daha mantıklı?

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
iPhone kullanıyorsanız Apple watch almak daha mantıklı olacaktır.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Ben Galaxy Watch Active 2 modelini almak istiyorum. Gerek şık tasarımı gerek ekran her zaman açık özelliği bu ürünün artılarından birkaçı. Fakat ben iPhone Xs kullanmaktayım. Kullanımda bir sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa Apple Watch Series 3 almak mı daha mantıklı?
iPhone sa apple watch almak daha mantıklı ama galaxy active 2 de guzel calisiyor ios cihazlarda sadece siri kullanamicaksin saatinde

Ergün.33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
App Store’da okuduğumda sanırım mesaj ve Whatsapp bildirimlerinin gelmediği gibi bir sorunun yaşandığını gördüm. Telefonla bağlantının zaman zaman koptuğuna ilişkin yorum yazanlar da var. Acaba böyle bir problem var mı? Eğer yoksa Watch Active 2 modeli bana daha cazip geliyor. Çünkü Apple Watch Series 3 çıkalı 2 sene oldu.

Reaksiyon puanı
19
Ben galaxy watch kullanıcısıyım.Bunu alırken 2 si çıkmıştı :(.Ama şiddetle tavsiye ederim almazsanız gerçekten pişman olursunuz :) iyi günler.

Caner Yuruker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple Watch der tek geçerim çok kaliteli cihaz

Son mesajlar