Apple watch mu? Gear sport mu?

Bu konuyu okuyanlar

metehansacit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bn bir iphone 7 kullanıcısı olarak akıllı saat almak istiyorum apple watch fiyatlar malum bütçemi zorlarsam alabilirim onun yerine samsung gear sport alsam aynı watch’taki gibi uygulama yükleyebilirmiyim? ve kullanım şemaları aynımı,hangisi uygulama mağzası zengin?
Fakat gear sport alıcak olsam xiaomi amazit pace’te güzel bir seçenek sizce hangisini almalıyım?

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Merhaba arkadaşlar bn bir iphone 7 kullanıcısı olarak akıllı saat almak istiyorum apple watch fiyatlar malum bütçemi zorlarsam alabilirim onun yerine samsung gear sport alsam aynı watch’taki gibi uygulama yükleyebilirmiyim? ve kullanım şemaları aynımı,hangisi uygulama mağzası zengin?
Fakat gear sport alıcak olsam xiaomi amazit pace’te güzel bir seçenek sizce hangisini almalıyım?
Tabiikide App Watch.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Gear Sport daha işlevsel,pil ömrü daha iyi ve daha makul fiyata sahip bir cihaz.
Gear Sport alınır.
Amazfit Pace alınmaz ama ekranı,arayüzü leş uygulama yüklemek zor ve dil seçeneği kısıtlı.

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55

Apple kullanıyorsan kesinlikle Apple Watch.

Son mesajlar