Apple Watch Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Bu konuyu sabitlesek nasıl olur?

AliExpress'te bir satıcı buldum. Apple'da 170₺ olan kayışlar sadece 3-4$. Plastik parçasının değeri zaten o kadar. 100₺'ye bütün renklerini aldım. Tavsiye ederim.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Bende getirttim 3-4 renk kıyafetime göre kombin yapıp kullanıyorum. 10 tane spor kayışı Apple'dan alsaydın da 1690 TL canım birşey değilmiş :p

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Nasıl güvenebiliyorsunuz ya:eek: o kadar kanser tehlikesi olan kayışlar. Babamda apple watch çelik var 1 kayış herşeye gidiyor.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Apple Watch Seri 2 kullananlar Watch OS 3.1 güncellemesini yaparken hata alıyorum??

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Series 2 kullananlar sizde de ekran ile kasa arasında boşluk var mı? İlk nesilde yoktu bu.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Sanırım yok. Ama ne görsellerde ne de videolarda göremedim o türden bir boşluk hiç anlaşılmıyor :(

Allahtan iPhonedo beyciğim var[emoji13]
İzledim içim rahatladı. Sorun olsaydı Apple'dan randevu al sabah uç randevuya yetiş gece yine uç sıkıntı.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Sanırım yok. Ama ne görsellerde ne de videolarda göremedim o türden bir boşluk hiç anlaşılmıyor :(

İzledim içim rahatladı. Sorun olsaydı Apple'dan randevu al sabah uç randevuya yetiş gece yine uç sıkıntı.
(Kutudan çıkarttıktan sonraki ilk saniyelerde açık bir şekilde belli. Söylüyor zaten.)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
(Kutudan çıkarttıktan sonraki ilk saniyelerde açık bir şekilde belli. Söylüyor zaten.)
Adına ben rahatladım :D

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Adkdaslar bir sorum olcak. 38mm ve 42mm lik saatlerinizde deri kayislarin genisligi kac mm? Ape watc 3.parti urunlerin deri kayislari hosuma gidiyor. Kendi kullandigim bir klasik saate kayis almak istiyorum ama olur mu olmaz mi bilemedim. Saatlerim 22mm kayis uyuyor? Internette ne kadar baktiysamda öğrenemedim. Be i aydinlatir misiniz?

Yavuz Kaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Adkdaslar bir sorum olcak. 38mm ve 42mm lik saatlerinizde deri kayislarin genisligi kac mm? Ape watc 3.parti urunlerin deri kayislari hosuma gidiyor. Kendi kullandigim bir klasik saate kayis almak istiyorum ama olur mu olmaz mi bilemedim. Saatlerim 22mm kayis uyuyor? Internette ne kadar baktiysamda öğrenemedim. Be i aydinlatir misiniz?
İstedigin kayisi takma olayi samsung gear serilerinde mevcut ancak apple watch'da sadece Apple'ın mağazasinda mevcut olan kayis modellerini kullanabiliyorsunuz.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
İstedigin kayisi takma olayi samsung gear serilerinde mevcut ancak apple watch'da sadece Apple'ın mağazasinda mevcut olan kayis modellerini kullanabiliyorsunuz.

videolarda görmüştüm hatta aliexpress amazon gibi sitelerde 3.parti kayıslarda o apple watch a özel giriş yerlernin vidaları sökülünce normal saat kayısı oluyor (silikon haric) ondan merak etmiştim

Shnksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar media markttan 1500 tlye apple watch seri 1 çelik kasa baklalı modeli satın aldım kargoda. Yanlız kafam karıştı bu fiyata pahalımı seri 2 mi alsaydım diye yorumunuz varmı?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025

Shnksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
42 mm aldım. Resmini ekledim modelin

Ekli dosyalar

• IMG_6203.PNG