Apple watch geliştirici sürümden fabrika sürümüne dönüş nasıl olmakta?

Bu konuyu okuyanlar

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba
Apple watch için yüklemiş olduğum watch os 3.0 versiyonundan watch 2.2.1 nasıl dönülmektedir?

Konuyla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba
Apple watch için yüklemiş olduğum watch os 3.0 versiyonundan watch 2.2.1 nasıl dönülmektedir?

Konuyla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim.
Forumda kullanan galiba çok az kişi var. Bildiğim geri dönemiyoruz ama araştırdım dönen varmış.

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Peki nasıl olmakta süreç geri dönmem gerekli. Gelen çağrılarda sesim karşıya gitmiyor. Birde son hali ne olur bilemem ama uygulamalar o kadarda inanılmaz hızlı açılmıyor.

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Watchos 3 betadan Donmenin bir yolu mutlaka olmali.

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar net bir dönüş yok neyazıkki bulamadım. Apple support hattındaki temsilci arkadaşlarda bilmiyorlar. I-Phone mantığı yok bunlarda.

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvaaaah..!! Yandik Beta surum cok problemli..

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merak etmeye gerek yok. Eylül ayındaki tam sürümü yükleyince sorun çözülecektir. Öncesinde betada devam etmek istemezsek saatin iphone üzerindeki ayarlardan profil silmek yeterli olacaktır.

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Buarada iphone üzerinde gelen çağrıları yanıtladıktan sonra sesim karşı tarafa gidiyor, ancak karşı tarafın sesi bana ulaşmıyor. Buda betada yaşanan bir sorun.

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beta1 daha sorunsuz gibiydi. Beta2 den 1'e demi gecis olmuyor acaba

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beta3 iyilestirilmis olsada onu yuklesek bari. Kararli surumede daha cok var boyle kullanilmiyor.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
denemedim ama applein sitesinde söyle yazıyor:

iOS, watchOS beta veya geliştirici sürümlerini yüklediyseniz

Güncellemeden önce aygıtınızdan beta profilini silin. Profilleri görüntülemek ve silmek için:

• iPhone'unuzda Watch uygulamasını açın ve sonra Genel > Profiller seçeneğine gidin. Silmek istediğiniz beta profiline dokunun, ardından Profili Sil'e dokunun. İstenirse iPhone parolanızı girin.
  • iPhone'unuzda Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi bölümüne gidin. Silmek istediğiniz beta profiline ve ardından Profili Sil'e dokunun. İstenirse iPhone parolanızı girin.
iOS'un public beta sürümünü kullanmaya devam etmek için beta profilini tekrar yükleyebilirsiniz.

Güncellerken yardıma ihtiyacınız olursa
Şu adımları deneyin:

1. Apple Watch'unuzu yeniden başlatın. Gücü Kapat kaydırıcısını görene kadar yan düğmeyi basılı tutun, ardından kaydırıcıyı sürükleyin. Saatinizi yeniden açmak için yan düğmeyi basılı tutun.
  2. Eşlenmiş iPhone'unuzu yeniden başlatın. Kırmızı kaydırıcı görünene kadar Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun, ardından kaydırıcıyı sürükleyin. iPhone'unuzu yeniden açmak için Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun.
  3. Yüklemeyi tekrar başlatmayı deneyin.
Yükleme başlamazsa iPhone'unuzda Watch uygulamasını açın, Genel > Kullanım > Yazılım Güncelleme'ye dokunun, ardından güncelleme dosyasını silin. Dosyayı sildikten sonra watchOS 2'yi tekrar indirip yüklemeyi deneyin.

Apple Watch'unuzun yazılımını güncelleme - Apple Destek

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denemedim ama applein sitesinde söyle yazıyor:

iOS, watchOS beta veya geliştirici sürümlerini yüklediyseniz

Güncellemeden önce aygıtınızdan beta profilini silin. Profilleri görüntülemek ve silmek için:

• iPhone'unuzda Watch uygulamasını açın ve sonra Genel > Profiller seçeneğine gidin. Silmek istediğiniz beta profiline dokunun, ardından Profili Sil'e dokunun. İstenirse iPhone parolanızı girin.
  • iPhone'unuzda Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi bölümüne gidin. Silmek istediğiniz beta profiline ve ardından Profili Sil'e dokunun. İstenirse iPhone parolanızı girin.
iOS'un public beta sürümünü kullanmaya devam etmek için beta profilini tekrar yükleyebilirsiniz.

Güncellerken yardıma ihtiyacınız olursa
Şu adımları deneyin:

1. Apple Watch'unuzu yeniden başlatın. Gücü Kapat kaydırıcısını görene kadar yan düğmeyi basılı tutun, ardından kaydırıcıyı sürükleyin. Saatinizi yeniden açmak için yan düğmeyi basılı tutun.
  2. Eşlenmiş iPhone'unuzu yeniden başlatın. Kırmızı kaydırıcı görünene kadar Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun, ardından kaydırıcıyı sürükleyin. iPhone'unuzu yeniden açmak için Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun.
  3. Yüklemeyi tekrar başlatmayı deneyin.
Yükleme başlamazsa iPhone'unuzda Watch uygulamasını açın, Genel > Kullanım > Yazılım Güncelleme'ye dokunun, ardından güncelleme dosyasını silin. Dosyayı sildikten sonra watchOS 2'yi tekrar indirip yüklemeyi deneyin.

Apple Watch'unuzun yazılımını güncelleme - Apple Destek
İyide watchos2 tekrar nasil indirecek eski surum

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Bende saati güncelledim sonra dönemedim. Ama sıkıntı yaşamıyorum.

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karsidan gelen aramayi saatten cevaplayinca karsiya ses gidiyor karsidan ses gelmiyor. Watchos3 beta2

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hic zamani ve yeri degil ama..
Watchos 3beta3 yayinda. Umarim hatalar duzelmistir suanda yuklemedeyim..

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok inceledim Beta3 ile hic bir problem gormedim.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben de watchos 3 beta 3 e geçiyorum, beta 2 den iyidir umarım

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba
watch os 3.0 beta 3 geliştiriciler için yayınlanmış. Yazılım güncelleme ekranından kontrol edebilirsiniz.

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beta3 gayet stabil ve sorunsuz. Beta2 de olanlara tavsiye ederim

ahaste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beta 4 ile iyice stabil olmus. Saati kapatip acinca kadran arayuzleri sifirlaniyordu. Wifi baglantisi yer yer sorunluydu Hatalar giderilmis. Gozume herhangi bir olumsuzluk takilmadi. Hizi biraz daha artmis..

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Beta 5 sürümü yayınlandı.
6e7b717f100409bc40cb7cffeffc857e.png