Apple watch alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Galiba bu akşam az daha zorlasam ikna edicem.
Kazık yeme 900 tl sonuçta diyor. Almaya gittiğimde nelere dikkat etmeliyim ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nelere dikkat etmeliyim alırken ?
İkinci el alıyosan Watch’larda pek sorun olamaz parça değiştirmek vs. kolay değil. Aklıma geldiği kadarıyla; faturası ve kutusu kesinlikle olsun, şarj aleti çalışıyor olsun. Daha sonra dışına vs. bakarsın zaten. Sonra saati aç ve telefonuna bağla sorunsuz bir şekilde bağlanıyorsa siriyi kontrol et çalışıyor mu ve birini ara bak sesin iyi gidip geliyor mu. Onun dışında bi de yanında ki tuşları kontrol et çalışıyosa sorun yoktur.

İkinci el alıyosan Watch’larda pek sorun olamaz parça değiştirmek vs. kolay değil. Aklıma geldiği kadarıyla; faturası ve kutusu kesinlikle olsun, şarj aleti çalışıyor olsun. Daha sonra dışına vs. bakarsın zaten. Sonra saati aç ve telefonuna bağla sorunsuz bir şekilde bağlanıyorsa siriyi kontrol et çalışıyor mu ve birini ara bak sesin iyi gidip geliyor mu. Onun dışında bi de yanında ki tuşları kontrol et çalışıyosa sorun yoktur.
Tamam teşekkürler

arkadaşlar şimdi benim konumum biraz kötü olduğundan yakınımda pek watch seri 2 satan bulamadım. 600-650 ile 750 tl arasında seri 1ler buldum değer mi o paraya ? Yoksa biraz daha bekleyip satıcı arayıp seri 2 mi alayım ?

adama ay ışığında apple watch ile hiç dayak yedin mi? dersen alır mesajı yeni 3. kuşağı çıkmışken 1.ye 600-700-900 isteyen dayak yer de...

adama ay ışığında apple watch ile hiç dayak yedin mi? dersen alır mesajı yeni 3. kuşağı çıkmışken 1.ye 600-700-900 isteyen dayak yer de...
600 den ucuzu yok en kötüsü bile :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

letgoya biraz bakınca evime yakın olan aradığım gibi bir kaç ilan buldum.
38 mm ile 42 mm arasındaki fark ne ?

Son düzenleme: