Apple Watch Alımı Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Valeria006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar hepinize.Sorum şu Apple Watch 4 alabilicek imkanım var suan fiyatı 3 bin küsür civarı.Acaba 5 seriyi sabredip bekleyim mi ben ??Dolar malumunuz önümüz secim artar mı inermi belli degil kimse kestiremiyor.5 seri ne zaman gelir ya da geldiginde suanki kurla fiyatı ne olur?Piyasaya geçmi yılın sonlarına dogru mu geçer.Yoksa kur artmadan gidip 4 seriyi alayım mı cok kararsızım?

Son düzenleyen moderatör:

iMythLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
(Sakla samanı,gelir zamanı) Daha güzel ve kaliteli almayı planlıyorsan biraz sabredebilirsin ama beklemeye niyetim yok diyorsan alabilirsin.

MeteAyvalık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben 4. Serisinide denedim şahsım adına beklemeni öneririm bir cok model de gelicek ben google watch bekliyorum mesela şuda bir gerçek ne yazıkki fiyat / performans değil azıcık özelliğe kitlemişler fiyatı :)))

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
69805
Yeterince aydınlattı mı D:

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
? Dur bekle geliyor sanki ??? yok gelmedi.

Aydınlatın beni dedin aydınlattık başka ne istersin? :D

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Gecende iphonelarla birlikte cikti. Yine oyle olabilir. Eylülde yani.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar hepinize.Sorum şu Apple Watch 4 alabilicek imkanım var suan fiyatı 3 bin küsür civarı.Acaba 5 seriyi sabredip bekleyim mi ben ??Dolar malumunuz önümüz secim artar mı inermi belli degil kimse kestiremiyor.5 seri ne zaman gelir ya da geldiginde suanki kurla fiyatı ne olur?Piyasaya geçmi yılın sonlarına dogru mu geçer.Yoksa kur artmadan gidip 4 seriyi alayım mı cok kararsızım?
Sabirla bekleyebilceksen bekle

Félicien Clément

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, ‘Apple Watch Series 4’ güzel bir seçenektir ama burada karar tamamen size kalıyor. Tavsiyem 4. nesili almanızdır. İyi günler :)

FelixMaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, Apple Watch aldınız mı acaba aldıysanız deneyimlerinizden biraz bahseden misiniz ben de almak istiyorum da çok fazla kararsızlığa düşüyorum bu tür konular da

MeteAyvalık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar, Apple Watch aldınız mı acaba aldıysanız deneyimlerinizden biraz bahseden misiniz ben de almak istiyorum da çok fazla kararsızlığa düşüyorum bu tür konular da
Apple watch 4. Nesil hariç hepsini kullandım öncelikle performans düşüşü gözle görülür bil hal alabiliyor özellikle siri bazen algılamıyor bile o derece kanser edebiliyor seni bir de ne amaçla kullanıcaksın o da çok önemli ben uygulama v.s. çok yüklüyodum içine şuan Galaxy Active Watch kullanıyorum fiyatını göz önüne alırsak 3. Seri apple watch modellerine bin basar hatta 4. Nesili bile yer benim gözümde 4.gün şarja takıyorum ve aktif kullanıyorum bana mısın demiyor gidip mağzada deneyimleyin derim kesinlikle !! Apple watch modellerine sadece para ödersin her gün şarj koşturursun aktif kullanımda unutmayın sakın

Valeria006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yok almadım :) 5 nesili bekliyorum bi kaç haber sızdırıldı hatta.Eylül ekim gibi tanıtılacakmış,parası hazır bekliyorum:)