apple watch 3 , samsung galaxy watch, fitbit versa lite

fitbit versa mı samsung galaxy watch mı apple watch 3 mü?

• fitbit versa lite

Kullanılan: 0 0.0%
  • apple watch 3

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

muhterika55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şimdi öncelikle iphone 6 telefonum var ama yaza huawei yada xiaomi almayı düşünüyorum. Apple watch alsam telefonla daha iyi olacağını biliyorum ama şu an iphone 6 tının pek bir vasfı kalmadığı için yaza yeni alıcam bir android telefon alıcam diyerekten diğer marka akıllı saatlerede açığım. şu an aklımda bu 3 model var samsung un bayan için olan modeli hoşuma gitti. fitbit versa da aynı şekilde daha estetik. Fikirlerinizi bekliyorum.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Android telefon alacaksanız Apple Watch ı kullanamazsınız. Apple Watch sadece iPhone la çalışır.

muhterika55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Android telefon alacaksanız Apple Watch ı kullanamazsınız. Apple Watch sadece iPhone la çalışır.
apple alma ihtimalim çok düşük huawei , xiaomi daha çok hoşuma gidiyor fitbit versa, samsung galaxy watch arasında seçim yapıcam gibi siz ne önerirsiniz

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
iPhone devam etmeyeceksen watch 3 almanın manası yok fitbit al keyfine bak

muhterika55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
iPhone devam etmeyeceksen watch 3 almanın manası yok fitbit al keyfine bak
online olarak satın alıcam fitbit i inceleme fırsatım olmadı ekran da ki renk canlılığı falan olarak acaba hangisi iyi yani samsung watch için bütçe sıkıntım yok hangisi iyiyse onu alacağım. Kullanışı hangisi iyiyse o yani

Son mesajlar