Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm benim app store ameka store oldu düzeltemiyorum bunun için yardım bekliyorum tşk şimdiden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazı servis sağlayıcıları bu özelliği kapayabiliyorlar Amerikada da yapıyorlar diye duydum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abicim Apple hesabın Amerika mağzasıyla ilişkilendirilmiş. iPod touch un ayarlar menüsünden app store a gir ve ülke/bölge yazan yerden Türkiye olanı seç sorun kalmamalı

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şu anda iphone 4 kullanıcısıyım ve cihazıma ios 6.1.3 yüklü,iphonedo'yu hepiniz görmüşsünüzdür onun udid kaydı olmadan beta 1'i yüklediği gibi beta 1,beta 2 veya beta 3'ü yüklemeden direkt olarak beta 4'ü kursam cihazda bir sorun oluşur mu?

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar bana ipad 2 wifi a nasıl ios 7 yükleyeceğimi anlatırmısınız?

keskin rüzgar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone 5 telefonum var. Kişisel erişim noktasını 3g yi ve hücre ayarını açtım. Başka telefonlarda genelde gözükür ama android tabletten gözükmüyor. Şifre ve kullanıcı adında türkçe karakter yok. jb de yüklemeden nasıl yaparım bir ayarım mı eksik?

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar iphone 5 telefonum var. Kişisel erişim noktasını 3g yi ve hücre ayarını açtım. Başka telefonlarda genelde gözükür ama android tabletten gözükmüyor. Şifre ve kullanıcı adında türkçe karakter yok. jb de yüklemeden nasıl yaparım bir ayarım mı eksik?
Sanirim yalnizca Apple cihazlarinda calisiyor Kisisel Erisim Noktasi (Wi-Fi Hotspot).

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ipod touch a film nasil atiluyir???

itunesdan kirala 3,59'a güzel filmler var hem de hd kalitesinde

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar bana ipad 2 wifi a nasıl ios 7 yükleyeceğimi anlatırmısınız?
internette araştır tonlarca kişi anlatıyor ama yüklemeni önermem.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şu anda iphone 4 kullanıcısıyım ve cihazıma ios 6.1.3 yüklü,iphonedo'yu hepiniz görmüşsünüzdür onun udid kaydı olmadan beta 1'i yüklediği gibi beta 1,beta 2 veya beta 3'ü yüklemeden direkt olarak beta 4'ü kursam cihazda bir sorun oluşur mu?
bir şey olmaz da kurma bence ne olur ne olmaz kilitlenir başına bela alma şurada bir ay kaldı o kadar beklemişsin birazcık daha bekle sorunsuz kullan:clap:

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir şey olmaz da kurma bence ne olur ne olmaz kilitlenir başına bela alma şurada bir ay kaldı o kadar beklemişsin birazcık daha bekle sorunsuz kullan:clap:[/QUOTE]
kurdum,kurduğuma pişman oldum çok kasmaya başladı,kaldırdım zaten birkaç gün önce :D

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar iPad 4. Nesil Wifi + 4G Alıcam Fakat 4G Diye Geçiyor Fakat Sim Kart Girişi Var mı ? Ve bazı sitelerde wifi + 4g diyor 3g bakıyorum 3g yok diyor anlamadım ben. Wifi + 4g alırsam sim kart girişi olupta fakat Türkiye'de 4g olmadığı için 3g mi kullanacağım bunu anlamadım yardımcı olun lütfen.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Merhaba arkadaşlar iPad 4. Nesil Wifi + 4G Alıcam Fakat 4G Diye Geçiyor Fakat Sim Kart Girişi Var mı ? Ve bazı sitelerde wifi + 4g diyor 3g bakıyorum 3g yok diyor anlamadım ben. Wifi + 4g alırsam sim kart girişi olupta fakat Türkiye'de 4g olmadığı için 3g mi kullanacağım bunu anlamadım yardımcı olun lütfen.
doğru anlamışsın simkartını takar 3gden internete girersin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayırlı akşamlar,
Bir sorum olacaktı ;
ios 6.1.2 deyim şuan. Telefonu sıfırlamak istiyorum fakat fabrika ayarlarına dönünce ios 4'de mi 5'de mi ne iCloud varmı? Numaraları görebilmem için? Ayrıca jailbreak çok uğraştırır mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Almanya'dan I phone 4 aldım. Yaklaşık 1 ay alman hattı kullandım. 15 gün falan Türk hattı kullandım. 3 gün önce ios7 yi yükledim. Yükledikten sonra "Servis Yok" Hatası vermeye başladı. I Tunes'ta restore ettim 2 kere yine işe yaramadı.

hsngul44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
jeilbreaklı cihazıma restore yaptım ilexrat ile ve başarılı sonuç elde ettim

ama artık itunnes üzerinden uygulama yükleyince hata veriyor

ücretli uygulamaları pc'ye indirip yüklüyordum ama restore ettikten sonra daha yüklenmiyor yardım lütfen

quantintrntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ifaith veya ireb ile power dfu moda alıp shsh kaydın varsa imzalı firmware ya da shsh kaydın yoksa en son firmware ile reset atabilirsin hocam

blood232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 Hafta önce Apple Ipod Touch 5. Nesil aldım Yaklaşık 7 8 tane uygulama ve 16 18 tane oyun var 32 Gb tın 15 Gb dolu . sabah %100 olan sarj 1 saat muzık dınledım 40 45 dk monopoly ve 30 dk NFS most wanted oynadım sarj %20 dustu ve ondan sonra 7 defa %20 uyarısı verdi . Pıl bir yuksek bir düşük gösteriyor. jb siz sbsettıngten pil yüzdesi açabilirmiuim internette bir siteye girilerek yapıldığını gördüm garanti gider mi pil dusmesı de normalmir servıse verecegim

wladyslaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam merhaba. ben arkadaşımdan İphone 4 alacaktım kendisi telefoncu. sordum bu telefonu aldığı adamın Apps Store hesabı telefonda kayıtlı o yüzden açılmıyor dedi. şifresini bilmiyoruz adama ulaşamıyoruz bu telefonu tekrar aktif edebilme ihtimalimiz var mı acaba???

BayJ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba bugün babam arkadaşından iphone 4s almış ancak kendi kendine kontör alıyor telefon yani veri ağı sanki açıkmış gibi kontör alıyor. telefonumun sürümü 6.0.3

panoramzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen yardım edin. İp 5s kullanıyorum ve müzik çalarda ekranı yan çevirince ekran kararıyor normalde müzik listesi çıkması lazım sorunun çözümünü bilen yazabilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone ios 7.0.4 jailbreak li cihazımın ekran kilidini LG G2 gibi çift dokunarak açabileceğim bi program varmı cydia da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İyi günler, ben app store şifremi unuttum. Yeni ıd aldım fakat icould da kayıtlı olduğundan ve şifremi unuttuğumdan hesabı silemiyorum. Epostama şifreyi sıfırlamak için link gönderdim ama link bozuk hatalı sayfa diyor açılmıyor. napmam gerek yardım eder misiniz?

xbalba27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler benim jailbreak ile ilgili bir problemim var İOS 7.0.6 için JB çıktığını gördüm araştırdım ve JB yi uygulamaya karar verdim ilk defa yaptığım için titizlik ile araştırma yaptım evasi0n7-win-1.0.6- adlı programı indirdim ve söylenilenleri uyguladım telefon kapanıp açıldıktan sonra evasi0n 7 iconuna bir kez tıkla diyor tıkladım telefon yine reset attı program işlemini bitirdi fakat cydia gelmiyor evasi0n 7 iconu var şu an telefonda halbu ki izlediğim videoda bu ikonun gitmiş yerine cydia ikonunun gelmiş olması gerekiyor ben mi yapamıyorum anlayamadım bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu aletlerde ki bloutouth ne işe yarıyor. Süs olsun diye mi konulmuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben apple 3 aldım ikinci el ama ilk sahibi eşleştirme yapmış sonradan fark ettim aldıgım yerde kapandı iljk sahibinide bulamıyom kitlendi acamıyom ne yapmam gerek acaba yardımcı olursanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
az önce facebookta bir video izlerken bir bildirim penceresi acildi ve icloud sifremi sordu bende yazdim ve bir de baktim tüm rehberim silinmis.. neden böyle birsey oldugunu anlamadim..

phxtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Müzikleri itunes üzerinden telefona atıyoruz sonra pc ye format çekince tekrar itunes yüklüyoruz bağlanınca telefondaki tüm müziler vb...siliniyor yokmu bunun çözümü...

itunes la uğraşma sürükle at direk

[video=youtube_share;oyocdkkxJwI]http://youtu.be/oyocdkkxJwI[/video]

foes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba Telefon açılmıyor. Geri yükleme işlemi sırasında [ iphone adlı iphone geri yüklenemedi. bilinmeyen bir hata oluştu (9) ] bu hatayı veriyor bunun çözümü var mı ne yapmam gerekiyor.