Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rubarovan21

Doçent
Cankat senin de bilgin olsun kardesim, iPod 6 Cihazımı 23 inch İPS Led monitör ile takas ettim. Alan arkadaş cihazı iTunes ile Bilgisayar'a bağlıyor,ekrana gelen her şeye evet dedim abi, sonrasında iOs 12 güncelleme yükledi ve iCloud şifresi istiyor cihaz elimde kaldı diye geri dönüş yaptı :D
Cihaz üzerinden yani, Ayarlar --> Genel --> Yazılım Güncelleme ekranına giriş yaparsanız güncelleme yaptığınızda şifre istemez demek istemiş arkadaş orda.

Ç@ğl@

Üyecik
Merhaba, Iphone 6 telefonum var, gayet sorunsuz kullanıyorum fakat dün şarja taktığım sırada whatsapta bi arkadaşımla olan tüm yazışmalarımız silinmiş, diğer arkadaşlarla olan yazılar ise aynen duruyor. Silinen konuşmada da kendi adıma önemli bilgiler vardı. Bu neden olmuş olabilir ve yazışmaları nasıl geri getirebiliriz? Teşekkürler.

unalkazdal

Üyecik
7 plus 128gb var bende bazen telefon aramalarında arama başarısız oldu, bazen çeviri sesi çok geç geliyor. bu sıradada karşı taraf bana ulaşamıyor. neden kaynaklanıyor olabilir acaba ?

cikofitness

Üyecik
Merhaba, nasılsınız? İphone x im yere dustu arka catladı onude hafıf cızık var dokunmatık vb. şeyler calısıyor ama goruntusu yok butcem yok yaptıramıyorum acaba kendım duzeltebılırmıyım?

halil007

Doçent
Merhaba, nasılsınız? İphone x im yere dustu arka catladı onude hafıf cızık var dokunmatık vb. şeyler calısıyor ama goruntusu yok butcem yok yaptıramıyorum acaba kendım duzeltebılırmıyım?
Denildi ya: Kendin yapmağa çalışınca daha çok zarar verebilirsiniz. mecbur garantiye vereceksin. keşki kılıf kullansa idiniz.

JosephJobs

Üyecik
İphone 5s 2019'da hala alınır mı?
Telefon dan beklentin ne olduğuna bağlı bi wp bi insta gezceksen yeter ama bende pc yok tablet yok her şeyimi telden yapcam dersen yetmez. Ama alırken şunu söyle ben iphone 6 yada 6s 7 falan alsaydım cebimdeki para dışında ne değişcekdi ihtiyacın yoksa nefsine yenik düşüp fazla para harcama.

okurbaba

Doçent
İphone 5s 2019'da hala alınır mı?
şöyle demeliyiz İphone 5s ve İphone 6 ios 12'den sonra yeni sürüm almayacak ve iphone 6s'de 2020 yılında güncelleme almayı bırakıyor. İphone 5 se ise mart 2021, iphone 7 2021 dönem sonu olarak sürüm almayı bırakacak ondan dolayı alacak iseniz iyi düşünün yeni sürüm falan olsun derdinde iseniz 800-1000 TL civarı 5 se işinizi daha iyi görecektir

rubarovan21

Doçent
kargo ile gönderebilir miyim servise? İstanbul'da değilim, nasıl yapabilirim?
Maalesef öyle bir hizmetleri bulunmuyor ya siz ya da birine verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirlerdeki servislere de verebilirsiniz. Pek değişen bir şey yok ama mümkünse İstanbul daha iyi olur yüz yüze görüşülüyor eğer bir sorun varsa o an çözülüyor.

kemalbat

Asistan
Maalesef öyle bir hizmetleri bulunmuyor ya siz ya da birine verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirlerdeki servislere de verebilirsiniz. Pek değişen bir şey yok ama mümkünse İstanbul daha iyi olur yüz yüze görüşülüyor eğer bir sorun varsa o an çözülüyor.
Bursa'da varmış yarın bakarım

WhereIsMyMind

Üyecik
Herkese merhaba. Ben andorid'den ios'a yeni geçtim. Sorum şöyle. iTunes dan iphone aktardığım fotoğrafların tarihlerinin tümü aktardığım günün tarihi oldu. Taa 2015te çekilen fotoğtafların tarihi de 09.2019 olarak gözüküyor yani. Bu sorunun çözümü var mıdır?

Atsız3006

Üyecik
Beyler elimde ip7 32 gb %76 batarya var
2000₺ ye arkadaşım istiyor parada lazım fiyat iyimi sizce

sarihakan

Üyecik
Merhabalar.
iphone bataryasını orjinal apple batarya ile değilde DEJi vb. marka bir batarya ile değiştirildiğinde IOS güncellemesi almama gibi ir durum söz konusu oluyormu.

stat counter