Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

semihezer

Üyecik
Kardeşim benimde bi sorum olacak sana. Umarım yardımcı olursun. Beyaz İphone 4s kullanıcısıyım. Telefonumun "Home" tuşunun cevresinde lekeler oluştu. Biraz titiz birisiyim Bunları nasıl temizleyebilirim. Bi kaç foruma yazdım ama cevap veren olmadı. Belirli bi tekniği varmı temizlemek için? Kürdan yada herhangi bi cisim sokmak istemiyorum.

brayn617

Üyecik
Merhabalar,
Ipod Touch 5. Nesil almayı düşünüyorum.Tek sorun dışarıdan internete girebilirmiyim telefona inernet paketi yapıldığı gibi paket varmı ıpod için ?

VincentVega

Profesör
Merhabalar,
Ipod Touch 5. Nesil almayı düşünüyorum.Tek sorun dışarıdan internete girebilirmiyim telefona inernet paketi yapıldığı gibi paket varmı ıpod için ?
Bulunduğun yerde Wi-Fi varsa girersin. Onun dışında giremezsin. iPodlarda simcard yuvası bulunmuyor.

olumlu

Asistan
Sevgili kardeşim sana bir sorum olacak;
şimdi diyelim bunu sorunsuzca yükledik ve kullandık ama bir zaman sonra sıkıldık bu jb yi geri iptal edebilirmiyiz.
bir sorum daha var diyelim sarunsuzca jb yi yaptık kullandık sevdik ama ipadde yada iphonede de hasar oldu ve garantiye yollladık ama garantide jb olduğu için kabul etmediler ipadı ve yada iphoneyi pc ye bağlayıp jb kaldırabilirmiyiz( eğer telefon kullanılmicak durumdaysa)

HYuksel

Profesör
Sevgili kardeşim sana bir sorum olacak;
şimdi diyelim bunu sorunsuzca yükledik ve kullandık ama bir zaman sonra sıkıldık bu jb yi geri iptal edebilirmiyiz.
bir sorum daha var diyelim sarunsuzca jb yi yaptık kullandık sevdik ama ipadde yada iphonede de hasar oldu ve garantiye yollladık ama garantide jb olduğu için kabul etmediler ipadı ve yada iphoneyi pc ye bağlayıp jb kaldırabilirmiyiz( eğer telefon kullanılmicak durumdaysa)
telefon kullanılamayacak durumdaysa servis jb ye bakmaz zaten rahat ol

Merhaba,dün ıpod touch aldım. AppStoreden need for speed indiriyorum fakat şöyle bir uyarı geliyor ''Account Not İn This Store.Your account is not valid for use in the U.S store.You must switch to the Turkısh store before purchasing.''
Yardımlarınızı bekliyorum.

-ios 6-

edit : sadece NFS'de değil FreeAppADay ve birçok uygulamada da böyle diyor.
bilgisayardan itunes aç kendi hesabınla itunes store gir sayfanın en altında hangi ülkenin store aktifse onun bayrağı var, üzerine tıkla Türkiye'yi seç, işlem tamam.

Fimleriniz MP4 uzantısında olması lazım, diğer uzantılı filmleri açamazsınız.

Elinizde MP4 uzantılı film varsa kolayca ITunes den yükleyebilirsiniz.
Aceplayer uygulamasını kurup itunes'dan aceplayera yükleyebilir ve oradan izleyebilirsiniz.

olumlu

Asistan
Böle beyaz iconlar oldu girilmiyorda ne yapmalıyım....

muratguler81

Üyecik
2 aydır iphone 5 kullanmaktayım. Cihazla ilgili edindiğim tecrübeler arasında en ilginç olanı nedense diğer cihazlardan daha fazla veri kullanımında bulunması bunu izlemek adına sisteme entegre olan iki app yükledim. Onavo Count ve Onavo Extend bunlardan ilk gün kullanımında aldığım raporda 25 MB'lık Web (secure) kullanımı oldu. Web olarak 314 KB 'lık bir kullanımım olduğu halde Web (secure) olarak hangi uygulama yada programın 25 MB'lık bir kullanım yaptığını anlamadım. Konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olan arkadaşlardan bilgilendirme rica ederim.

Kadir Sekme

Profesör
5. nesil İpod'a ne gibi uygulamalar yükleyebiliriz? Whatsapp ve Viber gibi programları kullanmanın bir yolu var mı? Ve de oyun ve uygulama olarak iphone da kullanılan her şey kullanılabilir mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm benim app store ameka store oldu düzeltemiyorum bunun için yardım bekliyorum tşk şimdiden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazı servis sağlayıcıları bu özelliği kapayabiliyorlar Amerikada da yapıyorlar diye duydum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abicim Apple hesabın Amerika mağzasıyla ilişkilendirilmiş. iPod touch un ayarlar menüsünden app store a gir ve ülke/bölge yazan yerden Türkiye olanı seç sorun kalmamalı

turkiyeli275

Asistan
şu anda iphone 4 kullanıcısıyım ve cihazıma ios 6.1.3 yüklü,iphonedo'yu hepiniz görmüşsünüzdür onun udid kaydı olmadan beta 1'i yüklediği gibi beta 1,beta 2 veya beta 3'ü yüklemeden direkt olarak beta 4'ü kursam cihazda bir sorun oluşur mu?

keskin rüzgar

Asistan
Arkadaşlar iphone 5 telefonum var. Kişisel erişim noktasını 3g yi ve hücre ayarını açtım. Başka telefonlarda genelde gözükür ama android tabletten gözükmüyor. Şifre ve kullanıcı adında türkçe karakter yok. jb de yüklemeden nasıl yaparım bir ayarım mı eksik?

Milton Sirotta

Profesör
Arkadaşlar iphone 5 telefonum var. Kişisel erişim noktasını 3g yi ve hücre ayarını açtım. Başka telefonlarda genelde gözükür ama android tabletten gözükmüyor. Şifre ve kullanıcı adında türkçe karakter yok. jb de yüklemeden nasıl yaparım bir ayarım mı eksik?
Sanirim yalnizca Apple cihazlarinda calisiyor Kisisel Erisim Noktasi (Wi-Fi Hotspot).

tashi 107

Asistan
Ipod touch a film nasil atiluyir???
itunesdan kirala 3,59'a güzel filmler var hem de hd kalitesinde

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar bana ipad 2 wifi a nasıl ios 7 yükleyeceğimi anlatırmısınız?
internette araştır tonlarca kişi anlatıyor ama yüklemeni önermem.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şu anda iphone 4 kullanıcısıyım ve cihazıma ios 6.1.3 yüklü,iphonedo'yu hepiniz görmüşsünüzdür onun udid kaydı olmadan beta 1'i yüklediği gibi beta 1,beta 2 veya beta 3'ü yüklemeden direkt olarak beta 4'ü kursam cihazda bir sorun oluşur mu?
bir şey olmaz da kurma bence ne olur ne olmaz kilitlenir başına bela alma şurada bir ay kaldı o kadar beklemişsin birazcık daha bekle sorunsuz kullan:clap:

turkiyeli275

Asistan
bir şey olmaz da kurma bence ne olur ne olmaz kilitlenir başına bela alma şurada bir ay kaldı o kadar beklemişsin birazcık daha bekle sorunsuz kullan:clap:[/QUOTE]
kurdum,kurduğuma pişman oldum çok kasmaya başladı,kaldırdım zaten birkaç gün önce :D

stat counter