Apple Music’e Müzik Atma

Bu konuyu okuyanlar

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Merhabalar
Ben Apple Music kullanıyorum ama satın alarak değil, bilgisayara müzik indiriyorum ordan USB kablosuyla telefona atıyorum. Ama bazen yanımda bilgisayar olmadığında da atmak istiyorum yani Bilgisayara gerek olmadan atmak istiyorum. Böyle bi uygulama var mı. ? Yani direkt olarak telefona indirip Apple Music’e atabileceğim bi uygulama ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Öyle bir uygulama yok maalesef olsa bile mutlaka ücretlidir. Zaten yakın zamanda itunes kapanıyor sen bence bir an önce apple music veya spotify satın al :)

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Öyle bir uygulama yok maalesef olsa bile mutlaka ücretlidir. Zaten yakın zamanda itunes kapanıyor sen bence bir an önce apple music veya spotify satın al :)
Satın alım işi devam edecek. Yoksa milyonlarca satın alım yapıyor.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Baktığım videolarda direkt kapatıldığını gösteriyor ios 13 ile. Satın alım devam edecekse zaten kaldırmış olmazlar. Sadece satın alınan şeyler kullanılabilir ve iPhone ile bağlantı kurulabilir. Satın alım olmaz diye düşünüyorum.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Baktığım videolarda direkt kapatıldığını gösteriyor ios 13 ile. Satın alım devam edecekse zaten kaldırmış olmazlar. Sadece satın alınan şeyler kullanılabilir ve iPhone ile bağlantı kurulabilir. Satın alım olmaz diye düşünüyorum.
iPadOS videolarını seyrederken birisinin Apple TV uygamazının yanına iTunes Store'u koyduğunu gördüm. Belki ana sayfaya koymuyorlardır. Bir de şu haberde "Apple, macOS Catalina’nın ön gösterimini gerçekleştirdi" şöyle yazıyor: "Ve dinledikleri müziklere sahip olmak isteyenler için iTunes Music Store bir tık kadar yakın olacak."

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
iPadOS videolarını seyrederken birisinin Apple TV uygamazının yanına iTunes Store'u koyduğunu gördüm. Belki ana sayfaya koymuyorlardır. Bir de şu haberde "Apple, macOS Catalina’nın ön gösterimini gerçekleştirdi" şöyle yazıyor: "Ve dinledikleri müziklere sahip olmak isteyenler için iTunes Music Store bir tık kadar yakın olacak."
Allahala şu videodan gördüm ben de : Hatta itunes ve 3d touch kalktı diye başlık atmışlar videoya da tam net bilmiyorum.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar iTunes uygulaması tamamen kaldırıldı ve uygulama 3 uygulamaya bölüştürüldü. Apple Music, Apple Podcast ve AppleTV. iTunes üzerinden telefonumuza bağlanmak için finder üzerinden bir harici harddisk bağlamışız gibi bağlanabiliyoruz. Fakat satın alımlar artık gerçekleştirilmeyecek. Şarkılar için Apple Music, Videolar için AppleTV ve Podcast'ler için Apple Podcast kullanılacak.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Arkadaşlar iTunes uygulaması tamamen kaldırıldı ve uygulama 3 uygulamaya bölüştürüldü. Apple Music, Apple Podcast ve AppleTV. iTunes üzerinden telefonumuza bağlanmak için finder üzerinden bir harici harddisk bağlamışız gibi bağlanabiliyoruz. Fakat satın alımlar artık gerçekleştirilmeyecek. Şarkılar için Apple Music, Videolar için AppleTV ve Podcast'ler için Apple Podcast kullanılacak.
Yanlışınız var. Evvelki cevapları okumamış olduğunuz anlaşılmaktadır. Hatırlıyorum: 5-6 sene önce Beyonce bir albüm çıkarmış idi ve iTunes çöktü. Korunacaktır.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Yanlışınız var. Evvelki cevapları okumamış olduğunuz anlaşılmaktadır. Hatırlıyorum: 5-6 sene önce Beyonce bir albüm çıkarmış idi ve iTunes çöktü. Korunacaktır.

Aşağıdaki yazıyı okursanız demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. Ben satın alımlar olmayacak diye bahsettiğim eskisi gibi 1-2 liraya bir şarkı alınamayacak. Apple Music aboneliğinden dolayı.
Apple'ın ilk kez 2001 yılında kullanıcılarının hizmetine sunduğu iTunes'un görevini devredeceği WWDC 2019 etkinlikleri kapsamında Apple tarafından doğrulandı. Ancak sonraki sürecin nasıl olacağı ilk başlarda anlaşılamamıştı. iTunes'un yerine gelecek olan 3 uygulamanın nasıl olacağı ve kullanıcıların datalarının nasıl korunacağı tartışılırken Apple konuyu netleştirdi.
Öncelikle bilinmesi gereken en önemli şey iTunes, sadece macOS platformlarından kaldırılacak. Buna göre eğer bir macOS kullanıcısıysanız 'Catalina' sürümüne geçmediğiniz sürece iTunes'u olağan bir şekilde kullanmaya devam edeceksiniz. Bununla birlikte Microsoft kullanıcıları da iTunes kullanmaya devam edecekler.

Satın Alınan İçerikler Ne Olacak?
Kullanıcılar iTunes yerine iOS 13 ile birlikte Müzik, Podcast ve TV uygulamalarını kullanacaklar. Yazılım sürümlerini Catalina'ya yükselten macOS kullanıcıları ise geliştirilmiş 'Apple Music' aracılığıyla müziklerini yönetmeye devam edecekler. Bununla birlikte iTunes üzerinden satın alınmış olan bütün içerikler korunacak ve Apple kullanıcıları bu içeriklere iTunes sonrası süreçte de normal bir şekilde erişmeye devam edecekler.
iTunes üzerinden satın alınmış olan müzikleri yönetmek isteyen kullanıcılar iPhone'larında bulunan Apple Music uygulamasını, filmleri ise TV uygulamasından kontrol etmeye devam edecekler.
Apple tarafından yapılan açıklamalarda yeni sürümle birlikte sadece iTunes Store'un gideceği belirtilirken, kullanıcıların bu durumdan etkilenmeyeceği ve kullanıcıların her zaman olduğu gibi satın alımlarının tümüne cihazlarından herhangi birinden erişebilecekleri ve indirebilecekleri ifade edildi.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Yapıcak bişey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama benim de bildiğim kadarıyla iTunes sadece Mac’lerde kaldırılacakmış Windows üzerindn kullanım devam edicekmiş gibi şeyler duydum

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Yapıcak bişey yok

Ama benim de bildiğim kadarıyla iTunes sadece Mac’lerde kaldırılacakmış Windows üzerindn kullanım devam edicekmiş gibi şeyler duydum
Muzik uygulamasina yedirmişler işte. Satin alim olacak.

72717

Son düzenleme: