Apple Music

Bu konuyu okuyanlar

Muaz1712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple Music te istediğim müzik yok video yapıcam telefondan ama istediğim şarkıyı indirip koyamıyorum ne yapmam lazım

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
ben şarkılarımı iTunes'dan satın aldım. her ay 14 lira vereceğime bir kere satın alırım ömür boyu benim, hatta çocuklarıma bile kalır, diyerekten iTunes'dan satın aldım. Böyle yaparsan şarkılar telefona yahut bilgisayara indirileceği için videolarında kullanabilirsin.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Spotify’a üye olmadan önce denediğim ve memnun da kaldığım bir yöntemdi anlatıyorum ; ilk önce istediğin hangi şarkıysa android bir cihazdan indir ve whatsappdan kendine yolla, ardından gelen dosyanın üzerine basılı tut ve kaydete tıkla dosyalar bölümünde kayıt olacak oradan dinleyebilirsin

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Spotify’a üye olmadan önce denediğim ve memnun da kaldığım bir yöntemdi anlatıyorum ; ilk önce istediğin hangi şarkıysa android bir cihazdan indir ve whatsappdan kendine yolla, ardından gelen dosyanın üzerine basılı tut ve kaydete tıkla dosyalar bölümünde kayıt olacak oradan dinleyebilirsin
Niçin korsanlığı teşvik ediyorsunuz? Kul hakkı değil midir?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Niçin korsanlığı teşvik ediyorsunuz? Kul hakkı değil midir?
Alakası yok zaten onunla uğraşmak yerine 14 lira verip spotify almak daha mantıklı ve zahmetsiz ama akıllıca bir yöntem