Apple music hatasi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4
Ben genelde bilgisayardaki itunes dan muzik aktaririm fakat son aktardigimda bazi muziklerin yuklenmedigini gordum ornegin bir album aktardiysam (yaklasik 15 sarki) bunlarin sadecr 3 u veya 4 unu muziklerde goruyorum nasil bi sorun anlamadim itunes guncel, iphone da goremedigim muzikleri bilgisayardan aciyorum hicbir sorun cikmiyor LUTFEN YARDIM EDIN

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
İtunes arşivinde ne varsa onu yükler. Misal bir şarkı sildin ve eş zamanladın telefondan da siliyor. Şarkı değişikliği yapmış mıydın listede?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İtunes arşivinde ne varsa onu yükler. Misal bir şarkı sildin ve eş zamanladın telefondan da siliyor. Şarkı değişikliği yapmış mıydın listede?

Hayir hicbisey yapmadim satece bi gun muziklerin yerini degistirdim hata verdi muzikleri bula tikladim buldu hepsini su an bilgisayardaki muziklerde problem yok telefonda olmayan yani gormedigim sarkilari bilgisayardan oynatinca problem olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de görünmeyen müzikler vardı bir ara. Explicit müzikler varsayılan olarak telefonda kapandığı için görünmüyor olabilir. Ayarlar --> genel --> sınırlamalar --> müzikler,podcastlar--> explicit açık yaparak düzeliyor. Bence Müzikler telefonuna atılmış ancak gösterilmiyor olabilir bu ayar yüzünden.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Hayir yapmadim bilgisayarda ki itunes da 700 sarki varsa iphone da 400 u cikiyor

Şimdi hatırladım müzik uygulamasında sorun var şarkıların hepsini göstermiyor aynısı bende de olmuştu. Farklı app'ler kullanabilirsin mesela ben musixmatch kullanıyırum. Sadece müzik çalmakla kalmıyor şarkıların sözlerini de veriyor hem de zamanlamasıyla birlikte

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Aynı sorun bende de olmuştu. Birkaç kere atmayı denedim düzeldi. Bu arada şarkıların boyutunu düşürme özelliği açıksa bazrn hepsini atmıyor.