Apple mağazası Türkiye'de açılacak mı?

Bu konuyu okuyanlar

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bizim apple çalışanları olsa telefonu götürdüğümüz zaman şarj yeri bozuksa normalde avrupada yenisini verirken bizde kullanıcı kaynaklı olup 350 kayme bizden para alırlar.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acaba fiyat politikası nasıl olacak Apple'ın Türkiye'de

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Açılırsa süper olur herkez kafasına göre öyle 3000 tl fiyat çekemez.

Mstafacnylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mağaza 2014'te açılacak. Ben iş görüşmesine gittim Ekip Lideri pozisyonu için. Fiyatlarda düşüş olmayacak, olsa bile çok fazla fark etmeyecek. Sadece avantajımız 3. ülke olmaktan çıkacaz ve cihazlar Türkiye'mize daha hızlı gelecek. Apple bizi daha çok önemseyecek. Fiyat konusunda pek fazla umut beklemeyin.

emirgorur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mağaza 2014'te açılacak. Ben iş görüşmesine gittim Ekip Lideri pozisyonu için. Fiyatlarda düşüş olmayacak, olsa bile çok fazla fark etmeyecek. Sadece avantajımız 3. ülke olmaktan çıkacaz ve cihazlar Türkiye'mize daha hızlı gelecek. Apple bizi daha çok önemseyecek. Fiyat konusunda pek fazla umut beklemeyin.

Yıktın beni şimdi :D

emirgorur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ülkemizi bu kadar aşağılamana gerek var mıydı ? Bilmeyen biri okusa şu yazdıklarını sanır ki ürünün adını yanlış söyleyeni elinde sopa ile kovalıyor mağaza çalışanları ,
ürünün fiyatı sallıyorum 5se sanki adam sana gelip abi 2de bize sakal at diyor,
sanki bir iş yerinde çalışana pardon bakar mısınız dediğinde şununla meşgulum başkasına git diyor ,
sanki apple çıktı dedi de biz mağaza açacağız içinde de merdiven olacak devletimiz karşı çıktı mağazada merdiven olmaz koymanın cezası şu kadardır diye,
sanki sen bilmiyorsun ki Türk insanı garanticidir öyle mail-faturayla filan yetinmez illa elinde bir kanıt olsun ister ve son kez sanki bir telefon mağazasına gidip telefonu 2 kurcaladın da mağaza yetkilisi gelip beyefendi çok oynadınız hadi naş naş dedi size?

Bana demişlerdi :( Darty!

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
1 kasım söylentileri var acaba doğru mu

MrFantastic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ülkemizi bu kadar aşağılamana gerek var mıydı ? Bilmeyen biri okusa şu yazdıklarını sanır ki ürünün adını yanlış söyleyeni elinde sopa ile kovalıyor mağaza çalışanları ,
ürünün fiyatı sallıyorum 5se sanki adam sana gelip abi 2de bize sakal at diyor,
sanki bir iş yerinde çalışana pardon bakar mısınız dediğinde şununla meşgulum başkasına git diyor ,
sanki apple çıktı dedi de biz mağaza açacağız içinde de merdiven olacak devletimiz karşı çıktı mağazada merdiven olmaz koymanın cezası şu kadardır diye,
sanki sen bilmiyorsun ki Türk insanı garanticidir öyle mail-faturayla filan yetinmez illa elinde bir kanıt olsun ister ve son kez sanki bir telefon mağazasına gidip telefonu 2 kurcaladın da mağaza yetkilisi gelip beyefendi çok oynadınız hadi naş naş dedi size?

Bu tarz insanlar kendi ülkelerini beğenmeyip başka ülkelere hayran olan insanlar ağzımı bozmayacağım ama şu şekilde sana bi laf söyleyim [MENTION=76802]Msfk[/MENTION] arkadaşım kendi ülkenin insanlarını beğenmiyorsan git onların vatandaşı ol sana nazik davransınlar tamam mı.Senin o beğendiğin sevdiğin insanlara nazikliği ve aklına gelen her şeyi bizim atalarımız öğretti Hiç bir zaman yabancı hayranı olmadık olmayacağızda. Ne Mutlu Türk'üm Diyene.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bu tarz insanlar kendi ülkelerini beğenmeyip başka ülkelere hayran olan insanlar ağzımı bozmayacağım ama şu şekilde sana bi laf söyleyim @Msfk arkadaşım kendi ülkenin insanlarını beğenmiyorsan git onların vatandaşı ol sana nazik davransınlar tamam mı.Senin o beğendiğin sevdiğin insanlara nazikliği ve aklına gelen her şeyi bizim atalarımız öğretti Hiç bir zaman yabancı hayranı olmadık olmayacağızda. Ne Mutlu Türk'üm Diyene.

Arkadaş doğru söylüyo.Mesela iphone yerine git Turkcell T40 yerli malı yurdun malı:thumbup1:

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
zorlu avm de şuan dükkkanın inşaatı devam ediyor. ocak ayında faaliyete girecek. 2000 metre karelik bir dükkan kiralamışlar ve çok özenli bir dükkan tasarımı yapıyorlar. bunun dışında ülkemizde 4 mağaza daha açacaklar

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bir açılaydı iyiydi