Apple, kullanıcıların iTunes kütüphanelerindeki filmleri uyarı veya geri ödeme yapmadan kaldırıyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Katılım
3 Şub 2018
Mesajlar
3,766
Puanları
113
Bazı kullanıcılara göre, Apple'ın, uyarı vermeden ve daha kötüsü, tazminatsız, filmlerini kütüphanelerinden sildiğini iddia ediliyor.iTunes'tan satın aldığınız filmler varsa, her zaman sizin olmayabilir.

Bugün iTunes'tan satın aldığınız bir filmi izlemek isterseniz ve kitaplığınızda olmadığını fark ederseniz, yalnız değilsiniz - Kanada'daki kullanıcılar, bir zamanlar sahip oldukları filmlerin bir gecede kaybolduğunu bildirdiler.

Forbes'e dayanan hikaye, durumu muhabir John Archer keşfetmiş ve bu haberi köşesinde yer vermiş: cihazınızda yerel olarak saklanan filmleriniz yoksa, Apple gibi şirketlerin bir gecede kitaplığınızdan kaldırılabileceğinin acımasız gerçeğini hatırlatıyor.
 

rubarovan21

Doçent
Katılım
14 Kas 2015
Mesajlar
866
Puanları
43
Konum
Diyarbakır
Açıkçası bu konuyla ilgili şöyle düşünüyorum, film satın almak mantıksız. Bir filmi izledikten sonra benim fikrim bir daha izlemek istemiyorum. Bu yüzden genelde oradan film izlediğimde filmi kiralıyorum. İzliyorum daha sonra kaybolup gidiyor zaten çünkü zaten bir kere izlemişim. Ne gerek var 20 lira verip orada tutmaya.
 
Üst
stat counter