Apple İphone 7 mi Huawei P10 mu yoksa Galaxy S8 mi Alayım?

Bu konuyu okuyanlar

estremofb123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar uzun bir süredir yaklaşık 2.5 senedir asus zenfon 5 kullanıyorum artık telefon değiştirmenin zamanı geldi diyorum aklımda 3 telefon var iphone 7 ,glaxy s8 ve huawei p10. Huawei P10 un kameraası beni cazip eden şey oldu fakat o fiyatlara gelmişken neden iphone yada s8 almıyayım hani o paraya p10 verilirmi çok kararsız kaldım sizce hangisi ve neden????

M

Murat Burç

SDN Okuru
Huawei P10un kamerası cazip bir kamera falan değil bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gece çekimleri hiç iyi değil ve gece Full HD 60fpsde ışık alma noktasında adeta yamuluyor. Gündüz bilemem fakat gece düşük ışıkta S8in kamerasına asla ve asla rakip olamaz. S8in 8895i P10un kiriniden verimlilik ve güç anlamında da önde kirinin başta ağır yük altında 820ye kıyasla bile güç tüketimi fazla. Suya dayanıklılık ekran kasa oranı vb yerlere zaten girmiyorum.
iPhone 7 nasıl desem işlemci noktası ve stereo hoparlör hariç S8in gerisinde kalan bir model.

Ben S8 öneriyorum diğer iki model S8in rakibi olamaz.

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
bencede son trende uy ve S8+ al ,ben iişletim den dolayı apple tercih ederdim ama seçeneklerin arasında Huawei görünce
android ailesinin REYİZ ini almalısın

estremofb123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei P10un kamerası cazip bir kamera falan değil bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gece çekimleri hiç iyi değil ve gece Full HD 60fpsde ışık alma noktasında adeta yamuluyor. Gündüz bilemem fakat gece düşük ışıkta S8in kamerasına asla ve asla rakip olamaz. S8in 8895i P10un kiriniden verimlilik ve güç anlamında da önde kirinin başta ağır yük altında 820ye kıyasla bile güç tüketimi fazla. Suya dayanıklılık ekran kasa oranı vb yerlere zaten girmiyorum.
iPhone 7 nasıl desem işlemci noktası ve stereo hoparlör hariç S8in gerisinde kalan bir model.

Ben S8 öneriyorum diğer iki model S8in rakibi olamaz.
s8 de ise 18:5:9 ekran boy oranı olması nedeniyle çoğu uygulamada hatta youtubeda bile çok sıkıntılar oluyor telefon 5.8 inçken 5.1 inçe felan düşüyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
s8 de ise 18:5:9 ekran boy oranı olması nedeniyle çoğu uygulamada hatta youtubeda bile çok sıkıntılar oluyor telefon 5.8 inçken 5.1 inçe felan düşüyor
Tech worlds izliyorsun sanırım.
Dünyanın en büyük telefon üreticisinin(satış rakamları) amiral gemisi için uyumluluk sağlanır herhalde
S8 daha üstün bir model bu net. Zaten ayarı var bu formata geçirmek için ileridede hızla uyumluluk artacaktır

estremofb123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tech worlds izliyorsun sanırım.
Dünyanın en büyük telefon üreticisinin(satış rakamları) amiral gemisi için uyumluluk sağlanır herhalde
S8 daha üstün bir model bu net. Zaten ayarı var bu formata geçirmek için ileridede hızla uyumluluk artacaktır
s8 tek elle kullanım açısından nasıl bir bilgin varmı ?

estremofb123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yüksek ekran kasa oranı sebebiyle kolay diyorlar. Mağazadan gidip deneyebilirsin. Cihaz P10 boyutunda nerdeyse zaten biraz daha büyük olabilir.
iphone telefon konusunda birşey sorucam bilgin vardır inşallah mesela ön kameradan bir selfie çektikten sonra selfie çekerken ki gözüken fotoğraf sonradan galeriden bakarken ayna gibi döndürülmüş gözüküyor acaba bunu kapatma şanısımız varmı yada neden oluyor acaba?
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde s8 arka tarafta gorilla glass 5 kullanılmış fakat çok aşırı derecede parmak izi bırakıyor vede hiç sevmediğim bir şeydir hani bu yüzden s8 bile almayı vazgeçerim yani o kadar

M

Murat Burç

SDN Okuru
iphone telefon konusunda birşey sorucam bilgin vardır inşallah mesela ön kameradan bir selfie çektikten sonra selfie çekerken ki gözüken fotoğraf sonradan galeriden bakarken ayna gibi döndürülmüş gözüküyor acaba bunu kapatma şanısımız varmı yada neden oluyor acaba?
Birde s8 arka tarafta gorilla glass 5 kullanılmış fakat çok aşırı derecede parmak izi bırakıyor vede hiç sevmediğim bir şeydir hani bu yüzden s8 bile almayı vazgeçerim yani o kadar
Bu Samsung g cihazlarda değiştiriliyor ama iPhone da böyle bir ayar var mı bilmiyorum.

Parmak izi konusunda evet bırakıyor
Şeffaf bir kılıfla işi çözebilirsin
Bu
Screenshot_20170504-002648.jpg

estremofb123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Birde s8 arka tarafta gorilla glass 5 kullanılmış fakat çok aşırı derecede parmak izi bırakıyor vede hiç sevmediğim bir şeydir hani bu yüzden s8 bi
Bu Samsung g cihazlarda değiştiriliyor ama iPhone da böyle bir ayar var mı bilmiyorum.

Parmak izi konusunda evet bırakıyor
Şeffaf bir kılıfla işi çözebilirsin
BuEkli dosyayı görüntüle 22085
teşekkürler bu saatte cevapladığın için :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Birde s8 arka tarafta gorilla glass 5 kullanılmış fakat çok aşırı derecede parmak izi bırakıyor vede hiç sevmediğim bir şeydir hani bu yüzden s8 bi

teşekkürler bu saatte cevapladığın için :)
Rica ederim
Onu bunu geç S8 al
Kamera tarafında P10da geceleri mutsuz olursun gece çekimi iyi değil
S8 işlemci ekran ekran kasa oranı suya dayanıklılık gibi artıları var

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Ben Apple'ı kısıtlamalarından dolayı tercih etmiyorum. Kendi bağlantı arabirimi kendi kulaklığı vs. Kendinin olmayan şeylere hiçbir performans vermiyor. Kulaklık illaki ona özel olacak. Şarj makinesi illaki ona özel. Hiçbir standarta uymuyor. Etrafınızda Mac yada İphone kullanan veya yedek parça satan yer yoksa açıkta kalırsınız. Güvenlik adı altında hapis hayatı yaşatması ayrı bir garabet. O zaman devletlerde güvenlik adı altında vatandaşlarına sokağa çıkma yasağı koysun belli saatlerde belli yerlere gidilebilsin. Sonuçta kimse sokağa çıkmazsa herkes güvende olur.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşlar uzun bir süredir yaklaşık 2.5 senedir asus zenfon 5 kullanıyorum artık telefon değiştirmenin zamanı geldi diyorum aklımda 3 telefon var iphone 7 ,glaxy s8 ve huawei p10. Huawei P10 un kameraası beni cazip eden şey oldu fakat o fiyatlara gelmişken neden iphone yada s8 almıyayım hani o paraya p10 verilirmi çok kararsız kaldım sizce hangisi ve neden????
S8 resmen tasarımda devrim yaptı. Android market ona çok kısa sürede ayak uyduracaktık ekran boyutu konusunda. Çünkü lidere ayak uydurmazsan işin zor :D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
7 plus ıphone 7 s8 matti sıkıntın yoksa bunlar dan başkasına bakmam