Apple iphone 3gs / 4 / 4s ios 6.0 beta 3 !!!

Bu konuyu okuyanlar

gocmenturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IOS6-SPECS-DEVICES.jpg

Merhaba;
Ben indirdim kurdum süper çalışıyor her şey mükemmel :) tavsiye ederim orjinal sürümüdür. Sizdenn açılışta üyelik veya benzeri birşey istemiyor.

Yapmanız gerekenler;
* itunes son sürümünü pc 'nize kurmak.
* Telefonunuzun yedeğini almak.
* shift tuşuna basılı tutun ve güncellemeyi denetle butonunu tıklayın. Son olarak indirdiğiniz sürümü seçerek güncellemeyi çalıştırın.

Önemli Notlar: İnternet bağlantınızı kesmeyin. Güncellemeyi yapmadan önce teleondan Apple Store hesabınızdan çıkış yapın aynı zamanda pc 'nizdeki itunes üzerinden de Apple Store hesabınızdan çıkış yapınız.

Download iOS 6 beta 3 LINKS:

Download iOS 6 for iPhone:

iOS 6.0 beta 3 (3GS): DOWNLOAD NOW
iOS 6.0 beta 3 (4 GSM): DOWNLOAD LINK
iOS 6.0 beta 3 (4 CDMA): DOWNLOAD LINK
iOS 6.0 beta 3 (4S): DOWNLOAD LINK

İşte çevrenize gönül rahatlığıyla hava atabileceğiniz bir şans :) Hepimize hayırlı olsun iyi forumlar.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
iphone 3gs'de bile çalışıyor öyle mi? :huh: helal olsun valla.

gocmenturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüm seride çalışıyor bakarsanız ayrı ayrı dosyalar halinde :) Fakat benim 4S var 4'e ve 3'e Siri geliyormu gelmyormu pek bir bilgim yok :( yükleyip görün derim :)

Benim gözlemlediğim
Artılar; Türkce klavye var , rahatsız etmeyin özelliği var, kişilerinizi uygulamalardan gizliye bilme özelliği var, facebook entegre olmuş, mailde değişiklikler var, hava durumu değişmiş, Siri uygulama açabiliyor (tam olarak deneyemedim), market değişmiş, ayarlar kısmı değişmiş, tarayıcı hızlanmış, market yeni indirdiğin uygulamalar bir süre "yeni" ibaresi ekleniyor. vb.

Eksiler; arama yaparken kişi ekleme var ama çalışmıyor, mail veya mesaj geldiğinde bir kaç saniye geç bildiriyor, harita tomtom destekli süper ama internete ihtiyaç duyuyor,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar sakın hesaplardan çıkış yapmadan yükleme yapmayın. Ben yazıya dikkat etmedim. Telefon iTunes'e bağlı bir ekran görüntüsünden ileri gitmedi ve "etkinleştirme gerekli" dedi. Bende telefonu DFU moda alarak geri yükledim. Arkadaşımın internetinden yaptım bu işlemleri. Ay başı olmasına rağmen kotalarını doldurdum. Bir ay boyunca ne yapacaklar bilmiyorum. :) ios 6'yı tekrar yükleyeceğim. Yine sorun olursa size bildiririm.

gocmenturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sakın hesaplardan çıkış yapmadan yükleme yapmayın. Ben yazıya dikkat etmedim. Telefon iTunes'e bağlı bir ekran görüntüsünden ileri gitmedi ve "etkinleştirme gerekli" dedi. Bende telefonu DFU moda alarak geri yükledim. Arkadaşımın internetinden yaptım bu işlemleri. Ay başı olmasına rağmen kotalarını doldurdum. Bir ay boyunca ne yapacaklar bilmiyorum. :) ios 6'yı tekrar yükleyeceğim. Yine sorun olursa size bildiririm.

Arkadaşa katılıyorum aman dikkat :)

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
3gs de ios 6 yürübe androidcilerde güncelleme beklesin dursun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:D ANDROİD pazara düşen bir işletim sistemi heryere entegre ediyorlar TV 'ye bile :) ve her sürümü tüm firmaların telefonlarını kapsamıyor. İOS vazgeçilmez bir ürün parasını hak ediyor ve bir ağırlığı var.

Black_Trouble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herhangi bir hesaba gerek kalmadan yükleme yapabiliyomuyuz. 4S yeni aldım ve pek bir bilgim yok :( yardımcı olurmusunuz.

gocmenturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen dostum Android pazara düşen bir OS oldu artık :)

herhangi bir hesaba gerek kalmadan yükleme yapabiliyomuyuz. 4S yeni aldım ve pek bir bilgim yok :( yardımcı olurmusunuz.

Merhaba dostum madem yeni aldın telefonunu hayırlı olsun seni yeni çıkan betaya (BETA 4) yönlendiriyim o zaman. Sen buradaki 4S için olan paketi indir.

http://forum.shiftdelete.net/iphone/271616-apple-ios-6-0-beta-4-a.html

Yapman gerekenler konu içerisinde yazıyor zaten ama tekrarlıyım sana.
Yapmanız gerekenler;
* itunes son sürümünü pc 'nize kurmak.
* Telefonunuzun yedeğini almak.
* shift tuşuna basılı tutun ve güncellemeyi denetle butonunu tıklayın. Son olarak indirdiğiniz sürümü seçerek güncellemeyi çalıştırın.

Önemli Notlar: İnternetbağlantınızı kesmeyin. Güncellemeyi yapmadan önce teleondan Apple Store hesabınızdan çıkış yapın aynı zamanda pc 'nizdeki itunes üzerinden de Apple Store hesabınızdan çıkış yapınız.

*Yeni paketi telefonuna yükledikden sonra sakın fabrika ayarlarına dönderme yoksa telefon tekrar açıldığında senden developer üyeliği istiyor. Bunu yapmadığın sürece sıkıntı yok :)

Black_Trouble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu akşam deniycem çok merak ediyorum ios 6 yı. pc ye yeni kurdum itunes ondan nasıl çıkış yapıcam. birde yedek icould üzerinden mi alınıyor. programlarım gidicekmi tam da whatapp messenger ücretsiz yakalayıp indirmiştim :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Türkçe klavye en sonunda eklenmiş 4s için elle yüklemiştim süper ve düzgün çalıyor. Ipad için yükledim küçük "ı" harfinde sorun vardı "i" olarak yazıyordu diğer harflerde sorun yoktu. Sadece shift'e basıldığında Türkçe harfler görsel olarak kalvyede küçülüp/büyürken diğer harfler hep büyük olrak görünüyordu (bu pek öenmli değil) . 3GS test için 6.0 yükledim bundada "ı" harfi "i" olarak çıkıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Apple iphone 3gs 6.0 beta versiyonu yükledim. Yüklemeyi tamamladı. Sim kart takın yazısı çıkıyor. Sim kart takıyoruz ancak kartı tanımıyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musun?