Apple' ın Bir Sonraki Cihazı Belli Oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
634883700457368728.jpg

Apple firması büyük eleştiriler alan amiral gemisi iPhone 5’ i piyasaya süreli daha 3 ay olmadan yeni bir cihazın söylentileri teknoloji kulislerinde çoktan dolaşmaya başladı bile. İddialara göre Apple’ ın bir sonraki cihazı iPhone 5S olacak.

Haberin kaynağı olan Çinli Commercial Times adlı gazeteye göre yeni cihazın deneme üretimi aralık ayında, ticari üretimi ise 2013 yılının ilk çeyreği başlayacak. Aralık ayında düşük üretim kapasitesi ile başlaması beklenen Apple’ ın böyle bir strateji izlemesinin sebebi üretim hattındaki düşük kâr oranı.

Söylentiler bu şekilde olsa bile bize göre böyle bir cihazın çıkma ihtimali çok zayıf. En azından bu kadar erken piyasaya sürülmesi stratejik bir hataya yol açabilir.

kaynak

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Elbet çıkacak. 3g 3gs 4 4s 5 5s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone bence bu gidişle dağılatacak gibi gözüküyor S3 karşısında pek tutunamadı gibi ama pahalı olan bir şey iyidir inancı iphone'u pek batırmaz gibime geliyor arkadaşlar...

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
iPhone satışı bana göre önümüzdeki yıllarda duracak ve yeni bir cihaz üzerinde her zamanki gibi satış rekorları kıracak.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Günümüz şartlarına göre telefon üretemezse zarar etmeye başlayacak, tabi tablet de henüz bileği bükülmedi ancak bu anlayışla giderse tablet klasmanında da tahtını kaptırabilir

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Steve gitti apple bitti :)
tim cook teknolojiden anlamıyor :p

Son mesajlar