Apple iademi kabul etti!!!!

Bu konuyu okuyanlar

belarusxxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bencede çok saçma karışıklık olmuştur. Apple ücretsiz gönderiyor sonuçta

Kenanan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim ki cinden geldi diye biraz sikintili
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo ucreti cin kore almanya uzerinden geldi :)

Son düzenleme:

Gizmyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim ki cinden geldi diye biraz sikintili
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo ucreti cin kore almanya uzerinden geldi :)

Öyle bile olsa gönderici ödemeli olması lazım. İtiraz edin sonuçta cihaz değişimi mecbur olmak zorundaydı. Elinizdeki cihazın arızalanması sizden kaynaklı değil.

Kenanan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam merak etmeyin apple ugrastiracam valla artik bu cihazi kargo para talep etmese bile geri gidecek parami isteyecem onuda vermese irlanda dan eski cihazimi isteyecem onu yollayinca onuda almayacam geri yollatacam sonra tuketici hakem heyetine giderim anlayacagin aplle 47 gunlik faturayi odeyecek

belarusxxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tnt gelip cihazımı alacak ıphone kutusu harici bir paketleme yapmalımıyım?

Gizmyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam merak etmeyin apple ugrastiracam valla artik bu cihazi kargo para talep etmese bile geri gidecek parami isteyecem onuda vermese irlanda dan eski cihazimi isteyecem onu yollayinca onuda almayacam geri yollatacam sonra tuketici hakem heyetine giderim anlayacagin aplle 47 gunlik faturayi odeyecek

Uğraşın vallahi hak etmişler, ben özellikle sormuştum en başta benden ücret falan talep etmeyeceksiniz değil mi diye kayıt olduğunu biliyorum konuşmaların çünkü hayır hiç bir şekilde ücret talep olmayacak yurt Dışından gelecek falan dedi.
Sizin cihazınız neydi bu arada, yaşadığınız sorunlar falan ?

Kenanan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6s 1 yildi bozuk ti sonra swap verdiler o tam toplamaydi sonra dediler 6s zaten uretimi yok size ust model gelir demek cinden buldular onu yolladilar bu gun surecin 50. Gunu bu gun danisman arayacak ama
Apple tasi baltya vurdu sirf ust model vermemek icin cinden yolladilar ama 800 lira kargo (gelis gidis) 800 de gumruk olsa ust modelin maliyetini gecer Su an tek amacim ihmali olanlari fark ettirmek ben hakkimi her turlu alirim

Gizmyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6s 1 yildi bozuk ti sonra swap verdiler o tam toplamaydi sonra dediler 6s zaten uretimi yok size ust model gelir demek cinden buldular onu yolladilar bu gun surecin 50. Gunu bu gun danisman arayacak ama
Apple tasi baltya vurdu sirf ust model vermemek icin cinden yolladilar ama 800 lira kargo (gelis gidis) 800 de gumruk olsa ust modelin maliyetini gecer Su an tek amacim ihmali olanlari fark ettirmek ben hakkimi her turlu alirim

Çok saçma ya. Dengesiz birine denk gelmişsiniz sanırım benim telefonum 6 idi, 7 geldi hatta renk seçeneğini bile sordular.
Cidden saçmalık olmuş sizin olayınız??‍♀️

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Gider pusulası bana 3 4 günde geldi sonrasında gider pusulasını doldurup resmini çekip mail attım. Maili attıktan 2 gün sonra apple evime tnt kargonun kuryesini yolladı ve cihazı gider pusulasının bir nüshasını kutusuna koyup paketleyip verdim. Cihaz onlara 1.5 gün içerisinde ulaştı ve ulaştığı gün cuma idi cumartesi günü yeni cihazım kargolanıp pazartesi elime geçmişti toplamda bu işlemler başından sonuna kadar 20,25 gün sürdü ama beklediğime değdi.
HAYIRLI OLSUN

Kenanan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun Alleykum , herkes aldi galiba telefonunu ben ise malesef ama bu pazartesi islemi iptal edip aplle 8 yollayacaklarini soyledir birde airpods (bluteth) kullakluk hediye edecekler bakalim