Apple hesabı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tahaomer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba değerli forum üyeleri;

Bu gün apple hesabı konusunda bir sorunla karşılaştım.Direkt olarak telefonu sıfırlamak yerine sizlere danışmanın daha doğru olacağını düşündüm.
Babam telefon ekranında sorun olduğu için telefonu servise verdi ve yine iPhone marka geçici bir telefon aldı.Bunun üzerine yeni telefona girmek için benden apple hesabı istedi ve verdim(kendi hesabımı verdim).Ve tabii ki böyle olunca onun telefonundaki numaralar da benim telefonuma eklendi.Yani şuan hem kendime ait numaralar hemde babamdaki numaralar bende.Bu sorunu nasıl çözebiliriz ? tek çare telefonu sıfırlayıp iki telefona iki farklı apple hesabı girmek mi?

Bu konuda yetersiz bilgiye sahip olduğum için belki de boş konu açtım kusura bakmayın.

Forumda yeniyim hatalı olursam bilgilendirin konu yanlış yerde ise taşınması uygundur.Kolaylıklar dilerim.

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
babanızın telefonunda kendi hesabınızın icloud ayarlarından rehber erişimini kapayın öyle ayar olması lazım

tahaomer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
babanızın telefonunda kendi hesabınızın icloud ayarlarından rehber erişimini kapayın öyle ayar olması lazım

söylediğiniz üzere baktım,benden giriş izni ve kodu aldıktan sonra hesabı kaldırıp farklı hesap girmişler.Yani ikinci telefonda rehber kişileri sorunu yok ama benim telefon rehberi hala karışık.Aynı işlemi kendi telefonumda uyguladığım vakit tüm numaralar gidiyor,devamında sim deki kişileri aktardığımda da rehbere ekleme yapmıyor.