Apple garantisinden ve servisinden memnun kaldım

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Arkadaşlar 25 Mayıs'ta bir iPhone 7 Plus aldım telefon çok iyiydi Çarşamba günü müzik dinlerken birden dondu.Bir daha geri gelmedi hemen app store'den randevu aldım cuma sabaha verdiler.Sonra telefon ertesi gün açıldı ama ara ara donarak çalıştı.Servise gittim telefonu verdim bana geçici olarak kullanabileceğim bir telefon verip siz gidin biz sizi arayacağız dediler.4 saat Sonra aradılar Ve bana sorununuz yazılımdaki fabrikasyon hatasından kaynaklanıyor.Biz telefonunuzu komple alıyoruz Ve fabrikaya gönderiyoruz.Apple garanti şartları gereği telefonunuzu yenisi ile değiştiriyoruz. yarın sabah Yen'i telefonunuzu alabilirsiniz dediler.Dün aldım Ve telefon eski telefondan daha hızlı gerçekten yazılımdaki hızda farklılık var.Verirkende paketi önünüzde açalım telefonu inceleyelim ister misiniz ?dediler.Evet dedim ve bakıp sorunsuz dediler.Üstelik çayda ikram ettiler.Mrmnun kaldım.

Başka servislerde 15 gün çürürdüm.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Apple markasını gram sevmem fiyat politikası yüzünden. Ama adamların iyi yaptığı şeyleride söylemeden geçmem. Garanti konusunda harbiden iyiler umarım çoğu marka reklama milyarlarca para vericeklerine biraz garantisini düzeltir
Bu arada geçmiş olsun hocam.
Hani bide sen diyodunda bi ara v20 alasım var diye Lg alsaydın vay senin haline. 20 30 gün beklerdin artık :D

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Apple markasını gram sevmem fiyat politikası yüzünden. Ama adamların iyi yaptığı şeyleride söylemeden geçmem. Garanti konusunda harbiden iyiler umarım çoğu marka reklama milyarlarca para vericeklerine biraz garantisini düzeltir
Bu arada geçmiş olsun hocam.
Hani bide sen diyodunda bi ara v20 alasım var diye Lg alsaydın vay senin haline. 20 30 gün beklerdin artık :D

Teşekkür ederim hocam birde Apple'ın fiyatta indirime gitmeme sebebide servisin bu şekilde olmasıymış servisteki eleman dedi.Benim malım bu ben malımın arkasındayım.Fiyatıda bu fiyatımızda arkasındayım diyorlar dedi.

V20 alacaktım fiyat performans iyiydi kronik sorunu olmasaydı.Evet lg servisinde belki bekleyebilirsin.Ama LG g3 kullandım telefonda hiç sıkıntı olmadı:D

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Teşekkür ederim hocam birde Apple'ın fiyatta indirime gitmeme sebebide servisin bu şekilde olmasıymış servisteki eleman dedi.Benim malım bu ben malımın arkasındayım.Fiyatıda bu fiyatımızda arkasındayım diyorlar dedi.

V20 alacaktım fiyat performans iyiydi kronik sorunu olmasaydı.Evet lg servisinde belki bekleyebilirsin.Ama LG g3 kullandım telefonda hiç sıkıntı olmadı:D
Lg g3 te sıkıntı yaşamayan tek insansın sanırım :D

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Iphone serviste çok iyi ya, bırakın da iyi olsunlar tabi de, seni özel hissettirip, bir ailenin parçası ilan ediyorlar. Olumsuz eleştirilerin patlak vermesini istemiyorlar. Kameralarını, ekran kasa oranlarını geliştirecekler 8'de valla gümbür gümbür geliyor.

LG G3'den sonrası sıkıntılı idi G4, G5'den bahsediyorum. G2 ve G3 güzel telefonlardı ki?

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Iphone serviste çok iyi ya, bırakın da iyi olsunlar tabi de, seni özel hissettirip, bir ailenin parçası ilan ediyorlar. Olumsuz eleştirilerin patlak vermesini istemiyorlar. Kameralarını, ekran kasa oranlarını geliştirecekler 8'de valla gümbür gümbür geliyor.

LG G3'den sonrası sıkıntılı idi G4, G5'den bahsediyorum. G2 ve G3 güzel telefonlardı ki?
Yok hocam ya. G3 gerçekten sıkıntılıydı. Nedeninden kısaca bahsedeyim işlemcisi 2k ekranı yeterince besleyemiyordu. Buda ağır bir sekilde ısınmasına sebep oluyordu. Isınmadan kastım ciddi bir ısınmadır. Öyledir ki ısınıp soğuması ve olayın sıkca yaşanması kasanın çatlamasına sebep oluyor. Hani çöl ikliminde gündüzleri fazlaca sıcak geceleri soğuk olduğu için kayalarının çatlamasına sebep olur. Aynı durum bir nevi burdada var. Yalnız sadece bunla bitmiyor. Ana kart ve ghost ne yazik ki g3 te baş gösterdi

mstb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
helal olsun. yoksa başka bir servisten yeni bir cihaz almak ne biliyim malazgirt savaşını kazanmak gibi olurdu heralde