Apple Garanti Süresi ve Değişim

Bu konuyu okuyanlar

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Merhabalar, Telefonumu alalı bir yıl oldu bildiğim kadarıyla 2 yıl garantisi bulunuyor, telefonum ısınma, takılma ve hızlı şarj bitirme gibi bir sorunu var.
Telefonda bir tane bile çizik yok, ben bu telefonu değişime gönderebilir miyim ?
Değiştirirler mi, bahane olarak ne yazmamı önerirsiniz ?
Teşekkürler.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhabalar, Telefonumu alalı bir yıl oldu bildiğim kadarıyla 2 yıl garantisi bulunuyor, telefonum ısınma, takılma ve hızlı şarj bitirme gibi bir sorunu var.
Telefonda bir tane bile çizik yok, ben bu telefonu değişime gönderebilir miyim ?
Değiştirirler mi, bahane olarak ne yazmamı önerirsiniz ?
Teşekkürler.
Gerçekler neyse onu söylemek bence en doğru olanı gel apple de değişime göndermek diye birşey zaten Apple'ının garanti anlayışı bu konu da çok hassas büyğk olasılıkla değişim yaparlar zaten 2 tür tamir türü var ya batarya değişimi ya da ekran değişimi onun dışında olan sorunlarda değişim yapıyorlar. Son olarak şunu da belirtmek isterim kafa karışıklığı olmasın genel de batarya sorunu olsa bile cihaz değişimi yapıyorlar müşteri memnuniyeti adına.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Apple'ın değişimi ile ünlü bir servisi var zaten gerçekleri yazman yeterli diye tahmin ediyorum.

İyi Forumlar.