Apple garanti hk

Bu konuyu okuyanlar

Ea999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tüm bilgilerin (backup) sil. Riski kabul edildi;telefon kapalı, i̇ç-dış imei kontrol edilemedi şarj aleti̇ni̇ algilamiyor......Bazen kendi̇ kendi̇ne şarji azaliyor.......Arada ekran gi̇di̇yor......Gelen çağrilarda ekran karanlik kaliyor........Mesajlar gözükmüyor......Kasmalar oluyor.......Donmalar oluyor.......Isiniyor........Uygulamalarda donuyor........////////////ekb var......Kasanin çevresi̇nde çi̇zi̇kler ve ezi̇lmeler var.......Arka kamera caminda kirik var.......Ön ekranin alt kisminda ufak çatlak var....
Bunlar benim yazdigim sorunlar cogu yazilimsal
Ci̇hazda akti̇f testlerde donma bluetooth ve ön mi̇krofon arizalari görüldü fakat ci̇hazin arka kamera caminda baski kaynakli fi̇zi̇ksel hasar ve ekranda fi̇zi̇ksel hasar görülmüştür ücreti̇ni̇n onayi takdi̇i̇nde ci̇hazin deği̇şi̇mi̇ yapilacaktir.
Bana gelen onarim detayi ve ücret 1639 fi̇zi̇ksel hasarlar olabi̇li̇r ama onlardan once de vardi bu sorunlar neden boyle yazmis olabi̇li̇rler apple servi̇si̇ni̇ arayip açiklamayi düşünüyorum görüş ve öneri̇leri̇ni̇zi̇ beli̇rti̇rmi̇si̇ni̇z ?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Servisin sana yeni bir cihaz vermesi gerekir vermiyorlar mı?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
vermiyolar ücreti isteyip değişim yapacaklarını soyluyorlar
Kutu içeriğinden mi böyle çıktı yoksa senin hatanmıydı

---- Mesajlar birleştirildi ----

darbeler falan

Son düzenleme:

Ea999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kutu içeriğinden mi böyle çıktı yoksa senin hatanmıydı
fizikseller benım hatam kameradakı hafif cızık falan abarttıkları kadar sorun yok kasasında ama bu hasarlardan once de vardı bu sorunlar

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Fiziksel hatalar sizden kaynaklı küçük çizikler darbeler dışında ücret istiyorlar değişim için mallsef apple de tamir diye birşey yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sıvı Teması olsa bile ücret karşılığı değişim yapıyorlar

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
fizikseller benım hatam kameradakı hafif cızık falan abarttıkları kadar sorun yok kasasında ama bu hasarlardan once de vardı bu sorunlar
Maalesef sizden ücretsiz değişim veya tamir yapmazlar kutudan çıktığı zaman götüseydiniz bakalardı

Ea999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ama ben bu sorunların degıl kendı sorunlarımın hallolmasını ıstıyorum ben farklı yazdım onlar bana bluetooth veya dıger sorunlardan bahsetmısler

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
kendi sorunlarını maalesef para ödeyerek halletmen gerekiyor

Ea999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kendi sorunlarını maalesef para ödeyerek halletmen gerekiyor
fizikselleri yani kasadakileri yapmadan yazılımsal sorunları halletmelerini istiyorum bu gun apple müşteri hzm. aradım 36 dakika bekleye bekleye görüştük genpayı falan aradılar daha sonra en son apple kıdemli yetkilisine bagladılar o da genpa muduruyle gorusecegını pazartesi arayacagını soyledı suan beklemedeyim

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
fizikselleri yani kasadakileri yapmadan yazılımsal sorunları halletmelerini istiyorum bu gun apple müşteri hzm. aradım 36 dakika bekleye bekleye görüştük genpayı falan aradılar daha sonra en son apple kıdemli yetkilisine bagladılar o da genpa muduruyle gorusecegını pazartesi arayacagını soyledı suan beklemedeyim

Yazılımsal sorunu halletmeleri gerekiyor