Apple Etkinliği SDN'de!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

endyacle

Editör
Editor
Apple Etkinliği SDN'de!

Türkiye saati ile 20:00'de başlayacak olan Apple etkinliğini sizlere dakika dakika canlı olarak anlatacağız. Apple etkinliğinde tanıtılacak olan ürünler için haberimize göz atın.

MyNickname

Asistan
Bizi yeni teknolojilerle ve yazılımlarla tanıştıracağı için

K /\ /\ N

Profesör
En fazla ipad e parmak izi tarayıcısı koyarlar. Ve yeni ipod tanıtırlar herhalde.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca sanki bugün nexus 5 tanıtıcaktı.

seckyn

Profesör
Daha geçen gün bir etkinliği yokmuydu bunların ya :D

KaGe LoRd

Asistan
Şu an çok pis gıcık oldum. Garage Band uygulamasını üç hafta önce satın almıştım daha. :hammer:

orcnd

Dekan
garageband beleş olacakmış güzel haber. türkiye ilk teslimat ülkeleri arasında yok kötü haber

MrFantastic

Asistan
Aynen Apple eskisi gibi tat vermiyor artık gerçi hiç tat vermemişti ama olsun ;)

MrFantastic

Asistan
Sanırım Samsung telefon alınca hayatında gördüğü tüm teknolojinin ellerinde olduğunu sanan kişiliklerdensin. Biraz sorgula , sonra mantıklı çözümlemeler yap.
Birincisi Samsung'da alırım LG'de alırım HTC'de alırım Sony'de alırım bu kimseyi ilgilendirmez.
İkincisi Buraya gelip'de Apple Ceo'su gibi benle laf dalaşına girme.
Üçünsü Kişisel Görüşünü kendine sakla.Evet android telefon alınca bütün teknoloji elimde gibi hissediyorum çünkü android ios gibi seni kısıtlamıyor ve android kullanan hiç bir telefon markası apple gibi kamerayı iyileştirip işlemciyi iyileştirip 1.200 tl kadar bir fark koymuyor demekki sen android'deki bedava uygulamaları ios da para vererek alanlardansın ne mutlu sana hadi şimdi git sevin uygulamalara para verdiğin için... :)

MentorAuditore

Üyecik
Birincisi Samsung'da alırım LG'de alırım HTC'de alırım Sony'de alırım bu kimseyi ilgilendirmez.
İkincisi Buraya gelip'de Apple Ceo'su gibi benle laf dalaşına girme.
Üçünsü Kişisel Görüşünü kendine sakla.Evet android telefon alınca bütün teknoloji elimde gibi hissediyorum çünkü android ios gibi seni kısıtlamıyor ve android kullanan hiç bir telefon markası apple gibi kamerayı iyileştirip işlemciyi iyileştirip 1.200 tl kadar bir fark koymuyor demekki sen android'deki bedava uygulamaları ios da para vererek alanlardansın ne mutlu sana hadi şimdi git sevin uygulamalara para verdiğin için... :)
Tartışmaya gerek yok , Apple güvenirlik verdiği sürece kullanıcılarını kısıtlayabilir. Ayrıca biraz araştırdıktan sonra Türkiye'de bulunan kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun bedava uygulamalar ile yetindiğini ve sürümler arasındaki fiyat farkının vergilerden kaynaklandığını görebilirsin. Bilgilendirdim kusura bakma , cahil kalmanı istemedim :)

MrFantastic

Asistan
Tartışmaya gerek yok , Apple güvenirlik verdiği sürece kullanıcılarını kısıtlayabilir. Ayrıca biraz araştırdıktan sonra Türkiye'de bulunan kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun bedava uygulamalar ile yetindiğini ve sürümler arasındaki fiyat farkının vergilerden kaynaklandığını görebilirsin. Bilgilendirdim kusura bakma , cahil kalmanı istemedim :)
Maş Einstein çıktı karşıma bi imza alabilir miyim :D :D Güven güven sen kısıtlamalara alıştığınızdan devam et sen Apple fanı çıktı karşıma bi imza alabilir miyim Einstein bey :D bedava uygulamalar da işimize gördüğünden para veripte almak mantıksızlık olduğu için almıyoruz :D

VincentVega

Profesör
Ne kısıtlamaymış arkadaş anlayamadım bir türlü. Biri bana açıklayabilir mi bu android kullananlar telefonla uzay mekiği falan mı kullanıyorlar çok özgür oldukları için?

Lee Tai

Profesör
Ne kısıtlamaymış arkadaş anlayamadım bir türlü. Biri bana açıklayabilir mi bu android kullananlar telefonla uzay mekiği falan mı kullanıyorlar çok özgür oldukları için?
Ben android kullanıyorum. Android beni kısıtlıyo darlatıyo beni.

Milton Sirotta

Profesör
.ipa dosyası indirememek büyük bir kısıtlılık (!)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynen Apple eskisi gibi tat vermiyor artık gerçi hiç tat vermemişti ama olsun ;)
Bence sen hiç Apple cihazı kullanmadın.

stat counter