apple değişim cihazı nedir

Bu konuyu okuyanlar

Osnmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 6 cihazımı bazı sorunlar nedeni ile apple türkiye onarım merkezine gönderdim sonuç cihaz degişimi gelecek olan cihaz 0 (sıfır) cihaz mıdır yoksa daha önce işlem ğörmüş bi cihaz mıdır tecrübelerizi ve yardımlarınızı bekliyorum

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Sağlam parçalarla toplanmış bir telefon işte sıfır değil ama iyidir sorun çıkarmaz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sıfır ayarında yoksa davalardan duramazdı apple.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Gelecek olan cihaz sıfır cihazdır aklınızda soru işareti olmasın değişim cihazları sıfır cihazlardır bir başkasının kullanmış olduğu cihazı size veremezler

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
iphone 6 cihazımı bazı sorunlar nedeni ile apple türkiye onarım merkezine gönderdim sonuç cihaz degişimi gelecek olan cihaz 0 (sıfır) cihaz mıdır yoksa daha önce işlem ğörmüş bi cihaz mıdır tecrübelerizi ve yardımlarınızı bekliyorum
Gelecek olan cihaz sıfır cihazdır aklınızda soru işareti olmasın değişim cihazları sıfır cihazlardır bir başkasının kullanmış olduğu cihazı size veremezler

Cihaz tam anlamıyla sıfır değil. Cihaz değişimine verdiğiniz sorunlu cihazın ekranını ve kasasını değiştiriyorlar, pilini değiştiriyorlar ve sorunlu bir parça var ise değiştiriyorlar diğer sağlam şeylere karışmıyorlar. Hâl böyle olunca sıfır cihazmış gibi geliyor. Yoksa tamamen kutudan çıkarılmış bir cihaz değil yani.