Apple Cihaz Değişimi yapar mı?

Bu konuyu okuyanlar

ismailberkd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum İphone 5s. Telefonun şarj sorunu var. Bazen %25'in altına inince kapanıp şarjı bitebiliyor. 3 gün önce bir sorun daha çıktı. Telefon hiçbir sim kartını okumuyor. Kendi ellerimle düzelteyim diye durmadan sim kartı değiştirdim. Bunları yaparken sim kartı yuvasının iğneyi sokma yerini kırdım. Bu şarj ve sim kartı sorunundan dolayı garantiye yolladım. Sim kartı yuvası bozuk diye müşteri hatasından geri verirler mi? Hatanın sim kartı yuvasının kırılmasıyla alakası yok. Bir de müşteri hatası olmazsa Cihaz Değişimi yaparlar mı?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Telefonum İphone 5s. Telefonun şarj sorunu var. Bazen %25'in altına inince kapanıp şarjı bitebiliyor. 3 gün önce bir sorun daha çıktı. Telefon hiçbir sim kartını okumuyor. Kendi ellerimle düzelteyim diye durmadan sim kartı değiştirdim. Bunları yaparken sim kartı yuvasının iğneyi sokma yerini kırdım. Bu şarj ve sim kartı sorunundan dolayı garantiye yolladım. Sim kartı yuvası bozuk diye müşteri hatasından geri verirler mi? Hatanın sim kartı yuvasının kırılmasıyla alakası yok. Bir de müşteri hatası olmazsa Cihaz Değişimi yaparlar mı?

Sim kartı bölmesi için ayrıyetten para isterler yaptırmak istersen cihazının garantisi bitmediyse değiştirirler pili dolduysa maalesef para ödemen gerek cihaz değişimi için cihazın fabrika çıkışı kronik problemli veya defolu olması gerekir

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Yetkisiz müdahale olduğu için yüksek limitte para isteye bilirler değişim için ama yine deneyin şansınızı

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Senin cihazı bilmem ama Apple son 1 yıldır cihaz değişimi konusunda daha sıkı kararlar veriyor. Eskisinden daha zor değişim artık.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Senin cihazı bilmem ama Apple son 1 yıldır cihaz değişimi konusunda daha sıkı kararlar veriyor. Eskisinden daha zor değişim artık.
Kesinlikle, cihaz değişimi konusunda sanıldığı kadar rahat davranmıyorlar.

Reaksiyon puanı
16,118
çünkü Tim uncle yeni uçak istiyordu alamadı eskiyi satamadı da ve yavaşlatma olayından rekor tazminat davaları var ondan masrafları kısmaya çalışıyor birde ayranı yok içmeye uzay üssü gibi merkez kampüs yapınca cepleri boşalmış sigara alıcak parası yok Tim uncle'ın...