Apple Car, Test için Hazırlanıyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Apple Car, Test için Hazırlanıyor!

Apple içinden geldiği iddia edilen son bilgilere göre Apple, otonom aracı için test alanı arayışlarına başlamış durumda! İşte Apple'ın otonom aracı ile ilgili detaylar.

Sizce Apple, elektrikli arabası Apple Car projesi ile sürücüsüz araç projesini beraber mi sürdürüyor?

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Apple car çok saçma geliyor. Her sektörede girmesi yanlış olur. Bırakın arabaları araba firmaları üretsin. Apple car nedir daha ince daha hafif falan mı.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Katılıyorum. Sonra Apple Car için yeni iPhone reklamı gibi iPhone'u farklı bir sınıfa taşımak için tuhaf reklamlara kalkışacak. Kıyafet sektörüne de girerse şaşırmam. Tolga abi Apple ve Google dünyanın her yerine domine edicek demişti sanırım.

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Bence güzel fikir.iPhone'unuzdan arabanın her türlü durumundan haberdar oluyorsunuz. Bence gayet mantıklı. Zaten Apple tasarladığı içşn arabanın tasarımı güzel olacaktır. Eğer fiyatı da ₺100.000'yi aşmazsa, alınabilir bir araba olacaktır herhalde.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Ama ünlüler için altın kaplamalısı falan kesin çıkar.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Bilmiyorum. Sonuçta bu Apple yapabilir.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Apple fanatiklerinden başkasına satamaz. Piyasada kendini otomobil sektöründe kanıtlamış o kadar çok tercih edilen firma varken kimse bu sektörde çömez bir firmadan araba alacağını düşünmüyorum. Herşeyi geçtim 50bin ₺ ye saat satan bir firmanın otomobil fiyatlarını düşünmek dahi istemiyorum. Apple ın bir kalitesi ismi olduğu için üst kesime oynamak isteyecektir ki buda onları daha umutsuz duruma sokacaktır. Üst segmentte mercedes,bmw,audi,jaguar vb. markaların arabalarının yanında hiç şansının olmadığı gayet açık. Ancak clio,corsa,polo sınıfında araç üretip piyasa girerlerse daha yüksek satış rakamlarına ulaşacaktır. Akıllı saatleriyle aynı veya daha ucuza otomobil satmayacaklarını düşünürsek bu seçenekte pek mümkün görünmüyor. Otomobil üretmekten ziyade apple car ı geliştirmeleri daha akıllıcı olurmuş. Haberde ki resimleri gördükten sonra Türkiye şartlarında o araçların satmayacağını düşünüyorum.