Apple Almama Pişmanlığı

Bu konuyu okuyanlar

SelimBa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eskiler her daim demişlerdir. Acele etme diye. Bilgisayar alacağım vakit teknoloji mağazalarını bir bir gezdim hiç almayacağım Lenovo c730 13IKB Modelini gittim aldım. Fakat Apple de öyle güzel kampanya varkı MacBook Air üniversite öğrencisine 8177!₺ ye geliyor yanında 2,300 ₺ de Beats kulaklık hediye. Şimdi ne kadar düşünmeden biçmeden adım atmışım kendime kızıp sövüyorum artık ne mal adamım diye. Offf offf bahtsızlığım şanssızlığım.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Kesinlikle Windows bilgisayarlardan yana tercihim.

SelimBa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle Windows bilgisayarlardan yana tercihim.
Herkesin kullanım tercihi bişe denmez de, bence macOs bir bilgisayar Microsoft dan bir kaç adım daha öndedir. Sağlamlık kalite müşteri memnuniyeti açısından. Lenovo da müşteri memnuniyetinin zerresi yok ben Lenovo aldığıma çok pişmanım anlatamam

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Herkesin kullanım tercihi bişe denmez de, bence macOs bir bilgisayar Microsoft dan bir kaç adım daha öndedir. Sağlamlık kalite müşteri memnuniyeti açısından. Lenovo da müşteri memnuniyetinin zerresi yok ben Lenovo aldığıma çok pişmanım anlatamam
Keşke lenovo almasaydın o fiyata daha iyileri var macos ta fena değil evet

SelimBa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Keşke lenovo almasaydın o fiyata daha iyileri var macos ta fena değil evet
Hiç almayacağım bir bilgisayardı hocam. Bilgisayar baktığım zamanlarda apple çok pahallıydı limitimi aşıyordum. Yuotube de ki videolara bakıp yorumlara baktım mağaza da ki çocuk da en iyi bilgisayarı seçmişsin diyince salaklık parayla değil bi salaklık yaptık kdv nin de son günüydü fiyatlar artar diye bi alt yedik. Üniversite öğrencilerine düzenlediği fiyat çok muhteşem ve Ayrıca da 2300₺ beats kulaklık hediye ediyor. Valla kafamın içinde çözüm aramıyor değilim. 300-500 zararına diyorum elimden çıkarim. Bakalım nasip ne eyler.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Hiç almayacağım bir bilgisayardı hocam. Bilgisayar baktığım zamanlarda apple çok pahallıydı limitimi aşıyordum. Yuotube de ki videolara bakıp yorumlara baktım mağaza da ki çocuk da en iyi bilgisayarı seçmişsin diyince salaklık parayla değil bi salaklık yaptık kdv nin de son günüydü fiyatlar artar diye bi alt yedik. Üniversite öğrencilerine düzenlediği fiyat çok muhteşem ve Ayrıca da 2300₺ beats kulaklık hediye ediyor. Valla kafamın içinde çözüm aramıyor değilim. 300-500 zararına diyorum elimden çıkarim. Bakalım nasip ne eyler.
Mac almam, ama harika bir Bilgisayar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Mağaza kim? biraz kandirma var gibi bu marka,model en iyi falan filan ile sattiysa 6gun gecmediyse iade icin ugras...
Cok killik yapabilirler.

SelimBa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mağaza kim? biraz kandirma var gibi bu marka,model en iyi falan filan ile sattiysa 6gun gecmediyse iade icin ugras...
Cok killik yapabilirler.
Mağaza MediaMarkt. Hocam cihazı vatan bilgisayar da ki arkadaş da çok methetti. Aynı özellik hp spectra bilgisayarın özellikleri ile aynı. Vatan da aynı bilgisayar 7600₺ idi. MediaMarkt da 7020 ₺ ye aldım. Bir de üstüne ömür boyu kullanım ofis ile lisanslı virüs program verdi. Bu ülke de iade olayını Apple mağazası yapıyor. Bunlar hediye kartı veriyor. Aklım da ofis proramı ve virüs programı ile en az zarara satmayı düşünüyorum, eğer olursa. Olmazsa da yapcak bişe yok. Aynı model kimi internet sitelerin de 8,000₺ nin üzerin de. Ben markadan soğudum. Sadece. Hayırlısı olsun artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağaza MediaMarkt. Hocam cihazı vatan bilgisayar da ki arkadaş da çok methetti. Aynı özellik hp spectra bilgisayarın özellikleri ile aynı. Vatan da aynı bilgisayar 7600₺ idi. MediaMarkt da 7020 ₺ ye aldım. Bir de üstüne ömür boyu kullanım ofis ile lisanslı virüs program verdi. Bu ülke de iade olayını Apple mağazası yapıyor. Bunlar hediye kartı veriyor. Aklım da ofis proramı ve virüs programı ile en az zarara satmayı düşünüyorum, eğer olursa. Olmazsa da yapcak bişe yok. Aynı model kimi internet sitelerin de 8,000₺ nin üzerin de. Ben markadan soğudum. Sadece. Hayırlısı olsun artık
Bir de ekrandan baktık o gece; 1,5 aylık cihazdı. Çocuk çok temiz cihaz abi valla billa dedi üzerine ofisi de yapıştırınca bir de kdvnin son günüydü kaçırmayalım dedik salak gibi ne saf adammışız be

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Ölücüler olur fiyati duşürmek için takla atarlar aldiginin 200 üzeri yaz,..

Son mesajlar