Apple A11 Bionic çip detayları!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
Diyor ya ne gerek sanıyor ki 8890 ile 8895 ve SD 820 ile 835 ikiside stabil arada 1 teknoloji yılı farkı var her zaman olduğu gibi yeni çıkan ürün daha uzun ömürlü ve kaliteli oluyor Arkadaşın demek istediği sıfır 2015 model telefona nougat işletim sistemi kurup kullanmak
--- Gönderi Güncellendi ---

Sana bir şey soracam S7 ile S8 bir mi söylermisin arayüz hızı gücü ömürlülüğü ve bataryası telefonun 4 saatte şarjı bitiyor s8 in ömrü neredeyse s7 edge yakın
Bugün 2016'da çıkan Android'ler 2015'de çıkan 6S'ler performans sıkıntısı yaşatmazken
Çoğu amiral gemisi 1.5 gün pil ömrünü zor sunuyor
Kameraları gece kullanma yapıyor
Hala bir işlemci furyası.
Ben elim deki a9 işlemciden her konu da memnunum donanım ve yazılım uyumu üst seviyede pil çok büyük beklentim olsa 6s plus alır bakardım keyfime hızlı şarj ve kaplosuz şarj dersen haklısın ama apple yapmadığına göre ve bu yıl yaptığına göre bildiği birşey vardır mutlaka bu o kadar zor birşey değil o kadar sistemi kuran adamlar bunu yapamayacak mı. Ayrıca önemli olan yetip yetmemesi değil a9 6s de zaten yetiyor ama ıphone x gibi telefona nasıl yetsin biraz mantığını çalıştırmakta fayda var eğer bilgisayar donanımı ile ilgilenen birisini görürsen sana anlatsın bir donanım da ki dengeyi ya da araştır internetten bu zor değil. Sen sanki A11 işlemci başarısını kabullenmemek için elinden geleni yapıyorsun saygım sonsuz zaten sana kabullendirmek için bir çabam da Yok. Eyvallah hayırlı forumlar ve iyi geceler herkese böyle konularla kafa yormak için uğraşmaya gerek Yok.
Ben işlemcinin gücünü kabul etmemek için falan uğraşmıyorum.
Ne gerek var diyorum.
Tabi siz bunu bir saattir anlayamıyorsunuz
Apple'ın da hızlı şarj getirmeyi bu sene uygun görmesinde bir hikmet yok eski teknolojiden ne kadar fazla para kazanabilirsek kar havasindalar

Adamlar öyle kapitalist ki hızlı şarj adaptörü kutudan çıkmıyor.

Bugün 2016'da çıkan Android'ler 2015'de çıkan 6S'ler performans sıkıntısı yaşatmazken

Ne gerek var diyorum.
Apple'ın da hızlı şarj getirmeyi bu sene uygun görmesinde bir hikmet yok eski teknolojiden ne kadar fazla para kazanabilirsek kar havasindalar

Firmalar ne yapıyor biliyomusun Eski model telefonu çürütecek yeni çıkardığı model telefonu stabilleştirecek işletim sistemi çıkartıyor o eski model telefonu piyasadan kopartıp yeni model telefonunu satmakla uğraşıyorlar örnek verirsek 6s çıkalı stabildi en çok satan model oydu ne yalan söyleyem ama sonra noldu 7 çıktı işlemcisi kamera performansı ve pil geliştirildi çok pahalı olmasına rağmen 6s yerini korumayı yine başardı şimdi ise nolacak X çıktı artık 8 ve 8 Plus var artık o telefon alınamaz çöp hale gelecek Firmalar gün geçtikçe yeni ürün çıkarttıkça alttaki modelini eskitiyor piyasadan siliyor android de örnek verirsek s7 bile seneye piyasadaki yerinden çıkacak Oreo ile telefonun stabilliğini bozacak zaten telefon android oreo işletim sistemi için yapılmadı ordaki özellikler belki işlemciyi çok yoracak diyorsun ya daha iyi hale geliyor evet geliyor ama ömrü kısalıyor haberin yok o stabillik nereye kadar gidecek sanıyorsun 2 sene sonra telefon tarihe karışacak :)

Ne gerek var diyorum.

Eyvallah diyorum ve de son veriyorum yoruma sensin ne gerek var doğru o teknoloji ye eski işlemci bile yeter A10 rahat rahat kaldırır o kadar işlem birimini video işlemesini yüz tanımayı :D

apple a11 bionic gibi bir çipe 2 gb ram koymak firmanın ne istediğini ne yapmak istediğini açıkça belli ediyor

apple a11 bionic gibi bir çipe 2 gb ram koymak firmanın ne istediğini ne yapmak istediğini açıkça belli ediyor
Bir sonraki ürününde 4 gb ram koyacağından İphone 8 2 sene içersinde bellek dolumundan telefon o özgür stabilliğini koruyamayacak zaten çok satamacakta o modelleri herkesin beğendiğini sanmıyorum

Bir sonraki ürününde 4 gb ram koyacağından İphone 8 2 sene içersinde bellek dolumundan telefon o özgür stabilliğini koruyamayacak zaten çok satamacakta o modelleri herkesin beğendiğini sanmıyorum
apple da zaten inanmış bu ürün çıkartırken ıphone 8 e 3 gb ram koysada x ve plus kadar satmaycağını bu yüzden onlarda haklı tüketicide

stat counter