APPLE 8 PLUS HIZLI SARJ

Bu konuyu okuyanlar

halilibrahimakyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar

uzun bir süredir Apple 8 plus kullanıyorum gene uzun bir süredir de shift deleteyi ve hakkı abi takip ediyorum bu konuda bazı bilgilendirme videoları çekmişler ama kafam karıştı :)

Ben sürekli yoğun ve gezici çalıştığım için hızlı sarj konusunda destek almam lazım.

Telefonumu Hızlı doldurmam için kablosunu hayrı adaptörünü ayrımı almam lazım ? sadece adaptör alsam ne önerirsiniz kutudan çıkan mevcut kablo alacağım adaptöre taksam ısınma yapar mı bu konuda bana yardımcı olur musunuz

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
adaptörün yüksek watt değerli olması lazım. Kablo sadece iletken bir fark yoktur hızlı şarj olmasında

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Merhaba Arkadaşlar

uzun bir süredir Apple 8 plus kullanıyorum gene uzun bir süredir de shift deleteyi ve hakkı abi takip ediyorum bu konuda bazı bilgilendirme videoları çekmişler ama kafam karıştı :)

Ben sürekli yoğun ve gezici çalıştığım için hızlı sarj konusunda destek almam lazım.

Telefonumu Hızlı doldurmam için kablosunu hayrı adaptörünü ayrımı almam lazım ? sadece adaptör alsam ne önerirsiniz kutudan çıkan mevcut kablo alacağım adaptöre taksam ısınma yapar mı bu konuda bana yardımcı olur musunuz
Ben iPad şarj aleti ile şarj ediyorum. 10W’luk orijinal Apple adaptörü ve normal kutudan çıkan data kablosu. 0’dan 100’e 2 saati bulmuyor full dolmuş oluyor.

Şimdi şu konuya da açıklık getireyim, cihazı 1 yıldır ilk aldığım günden veri 10w’luk adaptör ile normalden daha hızlı şarj ettim, tam bir yıl sonra batarya ömrü %87 civarındaydı.

Son mesajlar