APPCRASH (Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu) Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

birkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün bir oyun kurup sildikten sonra aşağıda yazılan olan hatayı almaya başladım. Yalnız bu hata bilgisayarı açar açmaz hemen ekrana geliyor ve Ctrl-Alt-f4 yaptıktan sonra ancak laptobu kullanabiliyorum. Kapatıp açınca aynı sorun yine devam ediyor. Ayrıca Google Chorme ve Acrobat gibi programlar hiç çalışmıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Application Name: Explorer.EXE
Application Version: 6.1.7601.17567
Application Timestamp: 4d672ee4
Fault Module Name: ntdll.dll
Fault Module Version: 6.1.7601.17725
Fault Module Timestamp: 4ec4aa8e
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 00000000000532d0
OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Yerel Kimlik: 1055

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x041f

Çevrimiçi gizlilik bildirimi yoksa, lütfen çevrimdışı gizlilik bildirimimizi okuyun:
C:\Windows\system32\tr-TR\erofflps.txt

birkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim yalnız iki yolu da denememe rağmen düzelmedi.

Acaba format atsam düzelir mi?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Format atsan düzelir düzelmesine de format atmadan önce istersen cdyi taktığında başlangıç onarma startup repair falan varsa onu dene belki öyle çözülür.

birkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın cipro06 geri yükleme yaptım ve problem çözüldü.

Teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kesin çözüm budur
denetim masası klasör seçenekleri-görünüm
gelişmiş ayarlar kısımında -gizli dosya ve klasörler bölümünden sadece gizli dosya klasör veya sürücüleri göstermeyi işaretleyin
uygula tamam yapın sorun ortadan kalkıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler tek çözum sudur

bılgısayarım sağtık - özellıkler - gelısmıs sıstem ayarları - gelısmıs - performans bölumunde ayarlar war yıkla - Veri yurutme engellemesı - Ekle deyın hangı dosyada hata alıyorsanız onu secın uygula tamam deyın sorun kalkar %100 çözundur ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hıcbırı ıse yaramıyor chıp dergısının dvd sınde bu sorunu yasıyorum ve ancak chıpdvd yı acmaya calısınca sorunu verıyor(appcrash) lutfen yardım edın!

helpme21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynısı bendede oluyor denetim masasından klasör seçenekleri yaptığımdada aynı hata çıkıyor bilgisayarım sağlık yaptığımdada bende format cdsi yok bu sorunu nasıl çözebilirim 1haftaya yakındır başka yöntemlerle googleye giriyorum googleye veya chromeye girincede aynı hata veriyor