App store desteği

Bu konuyu okuyanlar

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Izmir'de elektrik öğretmeniyim. Okulumuzda telefondan çalıştırılacak devreler yapıyoruz. Androidde öğretmen arkadaşlara dagitmak kolay da iphone kullananlar için appstore da bulunması gerekiyor. Reklamsız küçük uygulamalarımiz için 100 dolar çok geliyor. Uygulamalarımızda bir iki buton var basıp led vb elemanlar calistiriyoruz. Sizin için sıkıntı yaratmayacak uygulamalar. Yardımcı olursanız bir kaç uygulamamız için ücret karşılığında yayinlayabilirmisiniz. Güncelleme falan istemeyiz kolay kolay. Genelde 10mb civarı.MURAT AYDIN

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Izmir'de elektrik öğretmeniyim. Okulumuzda telefondan çalıştırılacak devreler yapıyoruz. Androidde öğretmen arkadaşlara dagitmak kolay da iphone kullananlar için appstore da bulunması gerekiyor. Reklamsız küçük uygulamalarımiz için 100 dolar çok geliyor. Uygulamalarımızda bir iki buton var basıp led vb elemanlar calistiriyoruz. Sizin için sıkıntı yaratmayacak uygulamalar. Yardımcı olursanız bir kaç uygulamamız için ücret karşılığında yayinlayabilirmisiniz. Güncelleme falan istemeyiz kolay kolay. Genelde 10mb civarı.MURAT AYDIN
Okullar hibe alıyor böyle çalışmalar için bence öğretmeniniz gidip müdürle konuşsun eğer müdür buna destek vermem derse m.e.b e şikayet etsin. Üniversite öğrencisiyseniz zaten bu bağlamda öğretmenlerin ve üniversitenin hiç zorlanmaması lazım.

Sadece Yorum yazmak istedim amacım konununuzu baltalamak vs değil sakın yanlış anlamayın tam aksine sizi hatta öğretmeninizi bilgilendirmek.

iyi forumlar

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Okullar hibe alıyor böyle çalışmalar için bence öğretmeniniz gidip müdürle konuşsun eğer müdür buna destek vermem derse m.e.b e şikayet etsin. Üniversite öğrencisiyseniz zaten bu bağlamda öğretmenlerin ve üniversitenin hiç zorlanmaması lazım.

Sadece Yorum yazmak istedim amacım konununuzu baltalamak vs değil sakın yanlış anlamayın tam aksine sizi hatta öğretmeninizi bilgilendirmek.

iyi forumlar
Teşekkürler ben öğretmenim zaten..Açıkçası para bulunur belki ama App store hesabı silerse diye çekiniyoruz. Tekrar tekrar açmaktansa hazır bir hesaba atmak istedik
Mesaj otomatik birleştirildi:

alternatif olarak su siteyi kullanabilirsin ipa dosyasini upload ederek Upload your App - Diawi - Development and In-house Apps Wireless Installation

itms-service kullaniyor. Bir nevi indirme linki gibi düsünebilirsin. siteyi denemedim ama calismasi lazim..
Deneyeceğim

Son düzenleme:

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
AppStore hesabı silme riski varsa uygulamanızdan dolayı ozaman uygulamanızı yükleyecek kişininde hesabını siler. Doğru anladıysam bu nasıl bir mantalite ?

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
AppStore hesabı silme riski varsa uygulamanızdan dolayı ozaman uygulamanızı yükleyecek kişininde hesabını siler. Doğru anladıysam bu nasıl bir mantalite ?
Uygulamalar iki üç butonlu basit şeyler. Riskli olsa teklif bile etmem zaten. Appstoreun sacma nedenlerle üyelikleri iptal ettiğini duydugum için böyle yazdım. Isteyene apk olarak atabilirim var mı sıkıntı görsün.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Uygulamalar iki üç butonlu basit şeyler. Riskli olsa teklif bile etmem zaten. Appstoreun sacma nedenlerle üyelikleri iptal ettiğini duydugum için böyle yazdım. Isteyene apk olarak atabilirim var mı sıkıntı görsün.
Tamamda bu son yazdığınız yine aynı manteliteye hizmet ediyor gerçekten bunun farkındamı değilsiniz anlamadım.

Yanlış anlmayın amacım size kişisel saldırı yada konunuzu baltalamak değil ama mentalite ortada yani neyse daha fazla karışmak istemiyorum yorum yapmakta istemiyorum

iyi forumlar

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tamamda bu son yazdığınız yine aynı manteliteye hizmet ediyor gerçekten bunun farkındamı değilsiniz anlamadım.

Yanlış anlmayın amacım size kişisel saldırı yada konunuzu baltalamak değil ama mentalite ortada yani neyse daha fazla karışmak istemiyorum yorum yapmakta istemiyorum

iyi forumlar
Aynı şey değil. Anlatayım. Üyeliği olan sürekli uygulama yükleyen birisi bizden daha iyi bilir App store inceliklerini. Ayrıca uygulamaların gerçekten bir riski yok. Atıyorum bir ekran görüntüsü vb.birsey ister biz uyanana kadar hesabı silerse bizim tekrar tekrar hesap açıp uygulamaları yükleyecek maddi manevi gücümüz olmayabilir. Neyse teşekkür ederim. Bence anlayan anlamıştır.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Hocam telefonlarda jailbreak yok mu? varsa kendi sitemde paylaşabilirim

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Peki arkadaşlar windows yüklü bir bilgisayardan app store' a uygulama yükleyebilir miyim? Anlaşılan hesap açmaktan başka çare yok

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Peki arkadaşlar install on air tarzı sitelerden link gönderip uygulamayı kurarsak bir süre sonra iphone siler mi? Bir sınır var mı?

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
normalde güvenilir kaynak diye isaretleme yapman lazim ancak apple yine silebiliyor. Tabi ayni kategori olarak sayabilir miyiz bilmem ama tutuapp üzerinden indirdigin ve "güvenilir" diye isaretlemene ragmen 1-2 hafta sonra uygulama acilmiyor. Arkasindaki algoritma nasil calisiyor bilmiyorum. Deneyip görmen lazim.

Bir sorum olacak; uygulamayi neden ögretmenlere dagitiyorsunuz onu anlamadim? Egitim amacli mi kullaniliyor?

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Akıllı tahtanın prizini açıp kapatmak için Devre yaptık da iphoneu olanlara çare arıyoruz. App store çok basit nedenlerle geliştirici hesabını kapatmıyorsa bir hesap açacağız artık.Tesekkur ederim

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Akıllı tahtanın prizini açıp kapatmak için Devre yaptık da iphoneu olanlara çare arıyoruz. App store çok basit nedenlerle geliştirici hesabını kapatmıyorsa bir hesap açacağız artık.Tesekkur ederim
Web olarak programlayabilirsiniz onuda responsive yaptınızmı ios cihazlarda yararlanmış olur normal pc laptoplarda sonucta cihaza devre fiziksel olarak baglanmayacak .

İyi forumlar

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112

ben yardimci olmak isterdim ama benim appdeveloper hesabim yok, eski calistigim yerin vardi ama o da süresi bitmis (her yil uzatmak gerekiyor)

Your Developer Program Membership has expired.

Ben kendim icin alacagim bir hesap ancak bir kac ay sonra almayi planliyorum. O zaman istediginiz uygulamayi yayinlayabilirim. Suan uygulamalarim hazir olmadigi icin almamin bi anlami yok benim acimdan.

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Web olarak programlayabilirsiniz onuda responsive yaptınızmı ios cihazlarda yararlanmış olur normal pc laptoplarda sonucta cihaza devre fiziksel olarak baglanmayacak .

İyi forumlar
Bluetooth kontrollü olacağı için wifi modülü uygun değil şimdilik. Teşekkür ederim.

ben yardimci olmak isterdim ama benim appdeveloper hesabim yok, eski calistigim yerin vardi ama o da süresi bitmis (her yil uzatmak gerekiyor)

Ben kendim icin alacagim bir hesap ancak bir kac ay sonra almayi planliyorum. O zaman istediginiz uygulamayi yayinlayabilirim. Suan uygulamalarim hazir olmadigi icin almamin bi anlami yok benim acimdan.
Teşekkür ederim ilginiz için. Android uygulamalar hazır ama ios daha hazır değil yapınca hesap alırım teşekkürler . Siz alana kadar almamış olursak size ulaşırım.

Teşekkür ederim ilginiz için. Android uygulamalar hazır ama ios daha hazır değil yapınca hesap alırım teşekkürler . Siz alana kadar almamış olursak size ulaşırım.

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112

uygulamaniz bitince bana mesaj atin, ben halledecegim, ne zaman bittigi önemli degil.

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
uygulamaniz bitince bana mesaj atin, ben halledecegim, ne zaman bittigi önemli degil.
Ilginize teşekkür ederim. Sürekli proje üretiyoruz. Illa ki hesap almamız gerekecek ileride. Çünkü bu devreleri belki piyasaya da süreceğiz ama şimdilik bir hesaptan yüklemek daha mantıklı bizim için. Sürekli açık olacak bir hesapsa tabii ki yardımınızı kabul ederiz. Uygulama başına ücret ödemeden olmaz tabii. Teşekkürler

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Ilginize teşekkür ederim. Sürekli proje üretiyoruz. Illa ki hesap almamız gerekecek ileride. Çünkü bu devreleri belki piyasaya da süreceğiz ama şimdilik bir hesaptan yüklemek daha mantıklı bizim için. Sürekli açık olacak bir hesapsa tabii ki yardımınızı kabul ederiz. Uygulama başına ücret ödemeden olmaz tabii. Teşekkürler

Egitim amacli olan seyleri desteklerim hocam ama sizinki biraz ticariye giriyor. Bana farkli cevaplar verseydiniz benim de cevabim farkli olurdu. ögrenciler icin bir seyler yaptiginizi düsünüyordum ilk basta ama is farkli cikiyor, bir nevi ögretmenlerin hobisi gibi bi sey.. ücretli uygulamalar icin elbette kendiniz icin bi hesap acabilirsiniz. Bahsettiginiz basit uygulamayi bitirdiginizde de ben kendi hesabimdan yükleyebilirim sorun degil. Bir ücret istemiyorum tesekkürler.

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Egitim amacli olan seyleri desteklerim hocam ama sizinki biraz ticariye giriyor. Bana farkli cevaplar verseydiniz benim de cevabim farkli olurdu. ögrenciler icin bir seyler yaptiginizi düsünüyordum ilk basta ama is farkli cikiyor, bir nevi ögretmenlerin hobisi gibi bi sey.. ücretli uygulamalar icin elbette kendiniz icin bi hesap acabilirsiniz. Bahsettiginiz basit uygulamayi bitirdiginizde de ben kendi hesabimdan yükleyebilirim sorun degil. Bir ücret istemiyorum tesekkürler.
Hiçbir ücretli uygulama yapmayı düşünmüyoruz. Akıllı tahta açma şeklinde yukarıda üç butonlu bir uygulama Arka planı atmıştım. Onun ios versiyonunu yapınca yollarım size.Tekrar teşekkürler. Demek istediğim şu devrelerin iphone da da sorunsuz çalıştığını görsek mecburen bir hesap açarız. Çünkü insanların hoşuna gidebilecek devreler yapıyoruz belki talep olursa hesabimizin olması gerekir. Uygulamayı gönderince bakarsınız yine de içinize sinmezse silebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190903-231952.jpg
    Screenshot_20190903-231952.jpg
    59.9 KB · Görüntüleme: 296

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
hocam beni yanlis anladin :) Uygulamayi eklemede bir sorun yok. Eger bu uygulamalari ve devreleri ögrenciler yapiyor, onlari da bu isin icine katiyorsaniz size baska türlü yardimci olabilirim demistim. Ticari uygulamayi zaten benim eklemem mantiksiz olur kendi hesabima.

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yo kızmadım ?hesabınıza zarar verecek bir uygulamaya yüklemezsiniz demek istedim. Ticarî değil ama ileride ticariye dönebilir diye söyledim. Ticarî derken devre satılırsa al uygulaması bu denir indirir . Reklam alma falan yok yani.Onu kastettim.

Mamoste3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar bir çözümbuldum.appstore bluetooth serial uygulamalarından biri işimi görecek. Herkese teşekkürler. Bu uygulamada komut satırına istediğimi yazıp programda iş yaptırabilirim