Apex Legends Güncelleme Sonrası Düşüşte!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
8,987
Puanları
113
Konum
Türkiye
70163

Apex Legends, haftalarca süren istikrarlı başarıdan sonra, Twitch izleyiciliğinde bu savaş rotasında uzun vadeli ilginin tükenmekte olduğunu gösterebilecek bir miktar düşüş yaşıyor.

Apex Legends'ın düşüşü her zaman gerçekleşecekti, herhangi bir oyunun biriktirebileceği kadar dikkat çekiyordu, ancak düşüş tahmin ettiğimizden daha sert olacağa benziyor.

Kaynaklara göre, Apex Legends şu anda başlangıçtaki ortalama eşzamanlı Twitch görüntüleyicilerinin dörtte birinden daha az. En yüksek ihtimalle, Apex'in istatistikleri, ilgili oyun akışlarını izleyen 200.000'den az izleyiciyi gösterirken, şimdi sayı, 40 ila 50.000 izleyiciyi görüyor. Bunun bize aktif oyuncu sayısı hakkında doğrudan bir şey söylemediğini, ancak birkaç şey önerdiğini unutmayın.

Herhangi bir oyuna olan ilginin belirli bir noktada zirveye ulaşması sadece normal olmakla kalmaz, aynı zamanda istatistiklerinin mutlak üst yüzdesinin uzun süre korunamaması beklenir. Bu istatistikler bize insanların Twitch'te Apex'i izlemeye daha az istekli olduklarını söylese de, bu oyunun ana oyuncu tabanını kaybetmeye yakın bir yer olmadığı anlamına gelmiyor.

Bana soracak olursanız, bende Twitch izleyicisi olarak artık Apex aramıyor daha farklı oyunlar üzerinde arayışa geçiyorum.

:: Sizce Apex Legends düşüşe geçti mi?
 

XynDicate

Üyecik
Katılım
10 Haz 2016
Mesajlar
87
Puanları
8
Konum
İstanbul
Kesinlikle düşüşte bende bayılarak oynadım ancak çok fazla bug, çok fazla hile var. ve durmadan casual oynayıp duruyoruz kazanmanında giriş ekranında göstermek dışında pek bir işlevi yok.
 
Üst
stat counter