Apartmanda Ki Komşu Hakkında Ne Yapabilirim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

okurbaba

Doçent
sinirim tepeme çıktı içerde bebek var uyuyor diyorum bağırarak konuşma diyorum banane senin bebeğinden
Bananeymiş. Bebek ya bebek utanmaz arlanmaz bir utanma-yüz kızarıklığı olur diyeceğim ama böylelerinde onur/haysiyet diye bir şey yok, ya ne diyebilirim kardeşim kadın tam bir ahlaksız ve bunlar ile ya papaz olup sıkıntı çıkaracaksın yada taşınacaksın, bence hepten öldürülmeli bu fosfor israfları ama ne yaparsın ki topluma karışmaması gerek bunların.

KimBuGamzeli

Profesör
eğer vicdanın rahat edecekse yüzünü belli etmeden maske vs kullanarak merdivenden aşağı bir tekmeye bakar sonrada haberim yok dersin en azından 3 ay hareket edemez!!
Yok be hocam onu da sen yaptın diye gelir kapıma :D Allahından bulsun.

Bananeymiş. Bebek ya bebek utanmaz arlanmaz bir utanma-yüz kızarıklığı olur diyeceğim ama böylelerinde onur/haysiyet diye bir şey yok, ya ne diyebilirim kardeşim kadın tam bir ahlaksız ve bunlar ile ya papaz olup sıkıntı çıkaracaksın yada taşınacaksın, bence hepten öldürülmeli bu fosfor israfları ama ne yaparsın ki topluma karışmaması gerek bunların.
O kadar beyinsiz bir insan ki anlatamam. Adama diyor ki bana bebeği göstermediler :) Lan sana niye gösteriyim çocuğumu beyinsizmisin sen :) Adam da lafı koydu hemen göstermek zorunda değiller sanane diye.

crna

Üyecik
Belki de kadın koltukları apartmana koymanıza sinir olmuştur eğer uzun süre orada durduysa falan üstüne pislik atmıştır. Elbette isterse 1 yıl dursun pislik atılmaz da neden böyle bulaşıyor çözmek lazım. Ayrıca kavga anında sessiz ol derseniz o da bana ne bebekten diyebilir bu yaptığı en normal şey bence :D büyük ihtimalle psikolojik sıkıntıları var ve meşgalesi yok kendini söz horataya adamış. iflah olmaz sanmıyorum en azından dedikoduları son bulmayaccaktır. Çünkü nereden biliceksiniz ki dedikodu edip etmediğini. Bu arada herkes hakkında dedikodu ettiğini nereden biliyorsunuz?

KimBuGamzeli

Profesör
Belki de kadın koltukları apartmana koymanıza sinir olmuştur eğer uzun süre orada durduysa falan üstüne pislik atmıştır. Elbette isterse 1 yıl dursun pislik atılmaz da neden böyle bulaşıyor çözmek lazım. Ayrıca kavga anında sessiz ol derseniz o da bana ne bebekten diyebilir bu yaptığı en normal şey bence :D büyük ihtimalle psikolojik sıkıntıları var ve meşgalesi yok kendini söz horataya adamış. iflah olmaz sanmıyorum en azından dedikoduları son bulmayaccaktır. Çünkü nereden biliceksiniz ki dedikodu edip etmediğini. Bu arada herkes hakkında dedikodu ettiğini nereden biliyorsunuz?
Dostum bizim komşular söylüyor geçen gün yanıma geldi sizin hakkınızda konuştu diye oradan biliyoruz. Konuşuyor yani biliyoruz. Herkesin arkasından konuşuyor. Bize geldiği zamanlar da başkalarının arkasından konuşuyordu mesela. Koltuk koymakla alakası yok. Kapımın önüne koli koydum ona bile karıştı ama kendisi merdivenin altına ne bulduysa doldurmuş benim koyduğum bir koli mi battı? Bence sizde normal değilsiniz. Gülücük atmışsınız komik mi şimdi?

crna

Üyecik
Öncelikle o de'yi ayırın :) Benim normal olup olmadığıma siz karar veremezsiniz. Zira yorumumda kötü bir şey demedim. Oradaki gülücüğün anlamı: 'komşunuz psikopat dostum, senin çocuğunu düşüneceğini mi sandın ilahi :) kavga esnasında böyle bir kadın çocuğun var diye bağırmayı kesecek mi sandın :)' anlamında idi. Ben sadece karşı yönden bakmaya çalıştım. Herkese farklı bir bakış açısı kazandırmak istedim siz de dahil. Akıl edemeyip yanlış anladığınız bir gülücüğe sinirlenip bana hakaret etmişsiniz. Siz koltuğunuza çöp atılan bir görüntüye dakikalarca şahit olduğunuz halde ses edemeyen özgüvensiz bir insansınız. Hatta evet bu durumdan etkilenseniz de böyle bir konuyu sanalda tartışmaya açmışsınız ( hukuki yol olarak anlıyorum açabilirsiniz mantıklı bunu sual etmeniz) lakin yok şimdi kocası geldi yok komşular da kadına karşı tarafta diye ikide bir durum belirten birisiniz bunların bazısına gerek yok inanın. Yazık. Ancak sanal dünyada masum insanlara hakaret edersiniz. İlla biz de sizin kalbinizi kıralım değil mi?Ayrıca dipnot çocuğu olanların şu saçma hassasiyeti de oldukça sinir bozucu. Çocuk uyuyor o esnada bir adam da evinde uyuyor bir öğrenci de ders çalışıyor bir kadın hasta gürültüye tahammül edemiyor. onlar da insan ama hiç sus ders çalışıyor diyeni görmedim. Çocuklar büyüyünce de gürültü ettiklerinde yine o çocuktur edecektir olacak. Herkes insan çocuklar gözbebeğimiz lakin demek istediğim umarım anlaşılmıştır sanmıyorum ama.

KimBuGamzeli

Profesör
Öncelikle o de'yi ayırın :) Benim normal olup olmadığıma siz karar veremezsiniz. Zira yorumumda kötü bir şey demedim. Oradaki gülücüğün anlamı: 'komşunuz psikopat dostum, senin çocuğunu düşüneceğini mi sandın ilahi :) kavga esnasında böyle bir kadın çocuğun var diye bağırmayı kesecek mi sandın :)' anlamında idi. Ben sadece karşı yönden bakmaya çalıştım. Herkese farklı bir bakış açısı kazandırmak istedim siz de dahil. Akıl edemeyip yanlış anladığınız bir gülücüğe sinirlenip bana hakaret etmişsiniz. Siz koltuğunuza çöp atılan bir görüntüye dakikalarca şahit olduğunuz halde ses edemeyen özgüvensiz bir insansınız. Hatta evet bu durumdan etkilenseniz de böyle bir konuyu sanalda tartışmaya açmışsınız ( hukuki yol olarak anlıyorum açabilirsiniz mantıklı bunu sual etmeniz) lakin yok şimdi kocası geldi yok komşular da kadına karşı tarafta diye ikide bir durum belirten birisiniz bunların bazısına gerek yok inanın. Yazık. Ancak sanal dünyada masum insanlara hakaret edersiniz. İlla biz de sizin kalbinizi kıralım değil mi?Ayrıca dipnot çocuğu olanların şu saçma hassasiyeti de oldukça sinir bozucu. Çocuk uyuyor o esnada bir adam da evinde uyuyor bir öğrenci de ders çalışıyor bir kadın hasta gürültüye tahammül edemiyor. onlar da insan ama hiç sus ders çalışıyor diyeni görmedim. Çocuklar büyüyünce de gürültü ettiklerinde yine o çocuktur edecektir olacak. Herkes insan çocuklar gözbebeğimiz lakin demek istediğim umarım anlaşılmıştır sanmıyorum ama.
O kadar çok saçmalamışsın ki git işine bak hadi sen. Ben zaten gerekeni yaptım merak etme buraya konuyu açmamın sebebi bu kadını nasıl evinden attırabilirim sorusuna cevap aramak. O de'yi sen ayır burası teknopat değil orada takılabilirsin bu tarz konulara kafanı takıyorsan eğer. Benim konularıma bir daha yazmayın..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apartman olarak toplanın attırın
Uğraşmıycam artık hocam iyi bir mahallede iyi bir ev bulursam taşınıcam zaten evden de pek memnun değilim. Komşuluk yok burada sıfır. Yine 2-3 kişi gelip gidiyor konuşuyoruz ama mahalle olarak çok yobaz insanlar var. Daha üzerinden çok geçmeyen kavganın ardından kadın bugün beni apartmanda gördü ismimle hitap edip resmen muhattap oluyor bir şeyler söylüyor cidden akli dengesi bozuk. Üst komşunun zili çalmış türk telekomdan gelmişler internet için zil sesini duyar duymaz hemen fırlamış dışarıya bu kadar da olmaz ya. Hiç mi milletin kapısı çalmayacak hiç mi birisi gelmeyecek. Çok sıkıyor insanları. Adamın kapısı çalıyorsa sanane hemen fırlıyorsun gidiyorsun bir de orada beklemiş türk telekom ekipleri gidene kadar. Laf arıyor sanırım.

CtrlEnter

Asistan
Taşınmayı boşverin, yağmurdan kaçarken doluya tutulabilirsiniz. Her köyün bir delisi vardır.
O kadın taşınınca yerine gelen, gideni aratabilir.
Bence fazla takmayın kafanıza, bir akşam ziyaretine gidin, bebeğin sevimliliğini görünce o kadın da davranışlarını düzeltir.

KimBuGamzeli

Profesör
Taşınmayı boşverin, yağmurdan kaçarken doluya tutulabilirsiniz. Her köyün bir delisi vardır.
O kadın taşınınca yerine gelen, gideni aratabilir.
Bence fazla takmayın kafanıza, bir akşam ziyaretine gidin, bebeğin sevimliliğini görünce o kadın da davranışlarını düzeltir.
Yok be hocam. Kadın çok değişik. 1 saat önce kavga et 1 saat sonra yine gelir muhabbet etmeye çalışır öyle bir rahatsız.

stat counter