Apartmanda Ki Komşu Hakkında Ne Yapabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Taşınmayı boşverin, yağmurdan kaçarken doluya tutulabilirsiniz. Her köyün bir delisi vardır.
O kadın taşınınca yerine gelen, gideni aratabilir.
Bence fazla takmayın kafanıza, bir akşam ziyaretine gidin, bebeğin sevimliliğini görünce o kadın da davranışlarını düzeltir.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Taşınmayı boşverin, yağmurdan kaçarken doluya tutulabilirsiniz. Her köyün bir delisi vardır.
O kadın taşınınca yerine gelen, gideni aratabilir.
Bence fazla takmayın kafanıza, bir akşam ziyaretine gidin, bebeğin sevimliliğini görünce o kadın da davranışlarını düzeltir.

Yok be hocam. Kadın çok değişik. 1 saat önce kavga et 1 saat sonra yine gelir muhabbet etmeye çalışır öyle bir rahatsız.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Noldu senin komşu? apartmandan paketlediniz mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Varya o komşu benim komşum olsaydı onun saçını başını yolup o kadını bütün apartmanda başından tutup sürüklerdim bir güzel apartmana rezil ederdim yani anlayacağınız ağzın… O kim oluyorda benim koltuklarıma mikroplarını koyuyor! Terbiyesiz! Bende onun hakkında dedikodu çıkartırdım hemde ne dedikodular! Örnek olarak şu kadın bu adamla yasak ilişki yaşıyorlar, bu adam her akşam kadının evinde kalıp başka şeyler yapıyormuş, falan… varya baya bir rezil ederdim görürdü gününü o pislik kadın!!! valla yapardım ben öyle altta kalmam

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Noldu senin komşu? apartmandan paketlediniz mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Varya o komşu benim komşum olsaydı onun saçını başını yolup o kadını bütün apartmanda başından tutup sürüklerdim bir güzel apartmana rezil ederdim yani anlayacağınız ağzın… O kim oluyorda benim koltuklarıma mikroplarını koyuyor! Terbiyesiz! Bende onun hakkında dedikodu çıkartırdım hemde ne dedikodular! Örnek olarak şu kadın bu adamla yasak ilişki yaşıyorlar, bu adam her akşam kadının evinde kalıp başka şeyler yapıyormuş, falan… varya baya bir rezil ederdim görürdü gününü o pislik kadın!!! valla yapardım ben öyle altta kalmam

Baya oldu konuyu açalı ben başka bir semte taşındım şuan daha rahat burası derdim tasam yok. Bahsi geçen kadın hala o apartman da oturuyor ama :D