AOL eklenti

Bu konuyu okuyanlar

MuratSelim

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Merhaba;
Dostlarım,kardeşlerim genelde nedense hep mesajlaşma programları belirlidir ve hemen hemen her yerde aynı programlar veya programların ek paketleri v.b. şeyleri yayımlanır ben farklı birşeyler paylaşmak istiyorum umarım seversiniz.
Not:Kullanmayacağınızı biliyorum ama olsun belki bir gün yardımcı olur.

Download:http://ftp.newaol.com/aim/win95/Install_AIM.exe

Sürüm : 6.5.4.16 Boyut : 11.5 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows 95/98/2000/XP
Bir arkadaş farklı sistemelerde de çalıştırılabilecek program istiyordu ama bende ki kaynakta malesef pek yok kusura bakmasın. Microsoft tekelleşmiş herkes programlarını ona uygun hazırlıyor.:glare:

Tanıtım:
AOL Instant Messenger (AIM), ICQ benzeri bir haberleşme aracıdır. Programı çalıştırıp kayıt olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi giriyorsunuz. Bu sayede diğer American Online (AOL) kullanıcıları ile sohbet edebiliyorsunuz. Bunun dışında dosya transferi yapma olanağınız bulunmakta. Programın tema (skin) desteği gibi birçok özelliği bulunmaktadır. AOL ile oyun grupları, haber grupları, hobi grupları, meslek grupları gibi ilginize uyan birçok arkadaş gruplarına da katılıp dilediğiniz konuda sohbet edebilirsiniz. Ayrıca listenize dijital fotoğraflar ekleyebiliyorsunuz. ICQ, MSN Messenger tarzında bir sohbet - iletişim programı olan AOL Instant Messenger (AIM) tamamen ücretsiz!

Yenilikler :
Hızlı casus yazılım taraması eklendi.
Sekmeli gezinti eklendi.
"Araştırılan Kim?" özelliği eklendi.

Not : AIM'in final sürümü olan 5.9.3861, Windows 95/98 kullanıcıları içindir. AIM'in yeni sürümü AIM Triton, sadece Windows XP/2000'de çalıştığından, Windows 95/98 kullanıcıları bu eski sürümü kullanabilirler.
:clap:Malesef buda ALINTIDIR ama kendi haber ve makalelerimi yazmaya çalışacağım başarırsam sizle paylaşırım herkes'e iyi günler.:clap:

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
başlık düzeltildi, Forum kuralları

alıntılara link verirken sayfanın linkini ekliyorsunuz