Aöihl devamsızlık

Bu konuyu okuyanlar

Pythode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben aöihl okuyorum. Kuran ve hitabet derslerini alıyorum, kuran 3 hitabet 2 ders.

Sorum şunlar:
1-) Bu dönem ne zaman bitiyor.
2-) Bu derslerde devamsızlık hakkım kaç saat (Kurana 3 hitabet'e 2 ders gitmedim) kaldı?
3-) 1 dönem 18 hafta diyorlar ama 2 kere tatil oldu (ara tatil ve sınav haftası) bunlar 18 haftaya tamamlanırmı devamsızlık hesaplanırkan (Normalde [18hafta x ders sayısı] /4 bu 16 ya göremi olacak)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Eğer dönem sınavı olduysan dönem bitmiştir. Ben de AÖL okuyorum. AÖL biraz farklı normal okullara göre. Sınavlar gelmeden çalışman gerekir ve sınava hazırsan TC. kimliğini, sınav belgelerini ve en azından kalem silgini hazırla. Sınava girmediğin zaman işte devamsız o zaman olur. Sınav olmadıysan başarılar, Allah zihin açıklığı versin. ?

Pythode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer dönem sınavı olduysan dönem bitmiştir. Ben de AÖL okuyorum. AÖL biraz farklı normal okullara göre. Sınavlar gelmeden çalışman gerekir ve sınava hazırsan TC. kimliğini, sınav belgelerini ve en azından kalem silgini hazırla. Sınava girmediğin zaman işte devamsız o zaman olur. Sınav olmadıysan başarılar, Allah zihin açıklığı versin. ?
Cevap için sağol ama aöihl farklı, her hafta 1-2 gün okula gidip ders alıyoruz. :)