AÖF Ders Notları

Bu konuyu okuyanlar

Klause

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
AÖF Ders Notları
Birçok genç bugün örgün eğitimin yanı sıra açık öğretim fakültelerine de yönelmektedir. Açık öğretim fakülteleri, okula gidecek zamanı olmayan, hem eğitim alayım hem çalışayım diye düşünenler için en ideal tercihtir. Açık öğretim fakültesine kayıt yaptırabilmeniz için tek yapmanız gereken üniversite giriş sınavından belirli puanı almanız.
AÖF Ders Notlarını Nereden Bulabilirim?
Açık öğretim fakültelerinden mezun olabilmek için alanınızı ilgilendiren, sorumlu olduğunuz derslerden geçerli notu almanız gerekir. Bundan dolayı AÖF ders notları satışı firmalardan ya da internetten yapılmaktadır. Bu sektörde www.aofdersler.com sitesi birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Siteye kullanıcı adı ve kendi oluşturduğunuz şifre ile giriş yapıp gerekli materyallere ve dokümanlara ulaşabilirsiniz.
Sitede öğrencilerin faydalanabileceği alanı ile ilgili ders notları, vize-final notları, çıkmış soru paylaşımı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sitede öğrenciler için önemli bilgilendirmelerde duyuru olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda siteden tam anlamıyla faydalanabilmek için öğrencilerin hizmetine sunulmuş AÖF ders özetleri uygulaması da bulunmaktadır.
AÖF ders geçme için sınavlar yapılmaktadır. Sınavlarda geçerli AÖF ders geçme notu aldığınız takdirde başarılı sayılır ve sınıf geçersiniz.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
İyi bari. Ama bizim gibi mezunlar için boş.