Antutu bencmark skorları

Bu konuyu okuyanlar

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar sizce 2000 puan antutuda çok mu acaba. Bunlar xperia sp ve nexus 4. Tavsiyelerinizide bekliyorum.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
2.000 değilde 20.000 olmasın o skor şuan nexus 4 ün skoru 17,000 gözüküyor. Kaldı ki şuan 35.000 civarında alan cihazlar var.

batuhance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yirmi bin mi iki bin mi ? iki bin antutu da hiç olmayacak kadar kötü bi pu an olur

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bence arkadaş aradaki farktan bahsediyor

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=251480]bsg18[/MENTION] sen demesen valla anlamıcaktım kafa gitmiş artık :) Çok değildir o fark kaldı ki antutu ya güven olmaz git kurcala akıcılığına sen karar ver.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Antutu en kötüsü diye biliyorum ama yanlış olabilir bencede kendin kurcala öyle karar ver

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
E 2000 puan fark az değilse sorun yok herhalde. Çok aklıma takılmıştı valla.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Antutu en kötüsü diye biliyorum ama yanlış olabilir bencede kendin kurcala öyle karar ver
Yav her telefonu herhafta düzenli kurcalıyorum ama işte yine karaeür veremedim. Onun için birini almak için bayağ iyi bir nedeni olması lazım yoksa ben hepsini kucaladım.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
E 2000 puan fark az değilse sorun yok herhalde. Çok aklıma takılmıştı valla.

Yav her telefonu herhafta düzenli kurcalıyorum ama işte yine karaeür veremedim. Onun için birini almak için bayağ iyi bir nedeni olması lazım yoksa ben hepsini kucaladım.

Daha iyi multimedya için SP
Daha iyi performans için Nexus 4
Ama şunlarıda ekliyim 16 GB'ı artırma gibi bir şansınız yok ve ilerde sıkıntı yapabilir performans olarak her ne kadar nexus 4 dediysemde SP'nin performansıda çok tatmin edici bir seviyede gerçekten bir şey söylemek çok zor

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Birde şeyle bir şey var ben 28 ekimden beri whatsapp a girmiyorum ve bana arkadaşlardan gruplarında olduğum için günde 450-500 mesaj geliyor. Eğer nexus 4 ile açarsam patlamaz herhalde :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Sentetik testler sana kesin bir şey söyleyemez. En ufak şeyler bile puanı etkiliyor. Çok güvenmemek lazım.
Nexus alacak adamın rom root işinden anlaması lazım. Aksi takdirde kısa sürede sıkar sizi. Zaten içi bomboş geliştirici aleti. Ben anlamam diyenler başka telefon alsın. O veya bu ben bilmem ama nexus değil.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Sentetik testler sana kesin bir şey söyleyemez. En ufak şeyler bile puanı etkiliyor. Çok güvenmemek lazım.
Nexus alacak adamın rom root işinden anlaması lazım. Aksi takdirde kısa sürede sıkar sizi. Zaten içi bomboş geliştirici aleti. Ben anlamam diyenler başka telefon alsın. O veya bu ben bilmem ama nexus değil.
Ne için değil acaba ayrıca ben rom kumaktan kortuğum için. Hani hiç açılmama durumu oluyor diyorlar. Ondan korkuyorum. Tlfona bişey olucak diye yoksa bende kuracam.

Öyle birşey olumuki acaba

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Peki şimdi ciddi ciddi sorayım. Nexus 4 bi anda 30.000 whatsapp mesajını kaldırır mı?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Nerden bilelim adamım dene ve gör. Çökse çökse whatsapp çöker diye tahmin ediyorum.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Peki şimdi ciddi ciddi sorayım. Nexus 4 bi anda 30.000 whatsapp mesajını kaldırır mı?

Hiçbir sorun çıkmaz rahat ol. Arkadaşları dediklerini dikkate al Nexus kullanıyorsan Root ve Rom işlerini iyi bilmen gerekiyor arayüzü vs. ilerde çok sıkılırsın.

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4

O nasıl watsapmis arkadasım? Bir anda 30000 mesaj nedir ya hala anlamakta güçlük çekiyorum. ss çekip koysana sana zahmet nasıl gözüküyor onu merak ettim oO

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
O nasıl watsapmis arkadasım? Bir anda 30000 mesaj nedir ya hala anlamakta güçlük çekiyorum. ss çekip koysana sana zahmet nasıl gözüküyor onu merak ettim oO
Nası anlatayım... Ben tekefon almaya karar verirken arkadaşlar kendi aralarında grup kurmuşlar 20 kişilik. Öyleki yedikleri şeyleri bile yazıyorlar. :) zaten günde 20 kişi 100 mesaj yazsa :O. Ehvay ki ne eyvay. Bu grup eylülün başından beri var. Bide özelden atıklarını saymıyorum bile. Ayrıca 3 gruba daha üyeyim böyle.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Nası anlatayım... Ben tekefon almaya karar verirken arkadaşlar kendi aralarında grup kurmuşlar 20 kişilik. Öyleki yedikleri şeyleri bile yazıyorlar. :) zaten günde 20 kişi 100 mesaj yazsa :O. Ehvay ki ne eyvay. Bu grup eylülün başından beri var. Bide özelden atıklarını saymıyorum bile. Ayrıca 3 gruba daha üyeyim böyle.

Dert değil hiçbir sıkıntı çıkmaz.