HP markalı laptop'um için antivirüs önerisi

Bu konuyu okuyanlar

emirbakay

Prime Сasual Dating True Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
45
hp laptopa antivirüs programları tavsiye eder misiniz ?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Nod32 tavsiye ediyorum. Kaçakları çabuk buluyor, fiyat olarak uygun ve bilgisayarı zorlamıyor.

emirbakay

Prime Сasual Dating True Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
45
avr 2015 nasıl ?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
malwarebytes, adwcleaner, bitdefender olabilir.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Piyasada popüler tüm uygulamaların ücretsiz ve lisanslı sürümlerini kullandım. Kesinlikle Nod32 tavsiye ederim.

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Kaspersky eskiden güzeldi.Fakat şimdi benim bilgisayarımı zorluyor.Onerebilecegim ise Avast antivirüs

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Kaspersky çok iyidir. Kaspersky öneririm ama Avast'ta var. Fakat aşırı yavaşlatıyor. Bir de ayriyetten 360 Total Security'e bakabilirsin. Gayet iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben hiçbirini kullanmıyorum.
Büyük tehlike altındasın. Sana o kadar söyleyeyim...
Mesaj otomatik birleştirildi:

malwarebytes, adwcleaner, bitdefender olabilir.
Bitdefender aşırı kastırır laptopu haberin olsun ama Bitdefender'de iyi...

tarik1968

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Sistemin zayıfsa örneğin RAM kapasiten 4Gb. ve üzeri değilse tüm antivirüsler kasma yapar Bitdefender'ın sistemi kasması yok denecek kadar azdır. Kasma yapıyor diyenlerde başka problemler vardır diye düşünüyorum ben bugüne kadar en az 10 bilgisayara Bitdefender yükledim hiç birinde kasma yapmadı. Sana tavsiyem önce Bitdefender'ın deneme sürümünü yükle bilgisayarına ona göre gerekiyorsa alırsın sana şunu söyleyeyim bu camiada Bitdefender ile Kasperskyi her yönden tek geçerim.

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Sistemin zayıfsa örneğin RAM kapasiten 4Gb. ve üzeri değilse tüm antivirüsler kasma yapar Bitdefender'ın sistemi kasması yok denecek kadar azdır. Kasma yapıyor diyenlerde başka problemler vardır diye düşünüyorum ben bugüne kadar en az 10 bilgisayara Bitdefender yükledim hiç birinde kasma yapmadı. Sana tavsiyem önce Bitdefender'ın deneme sürümünü yükle bilgisayarına ona göre gerekiyorsa alırsın sana şunu söyleyeyim bu camiada Bitdefender ile Kasperskyi her yönden tek geçerim.
Tüm antivirüsler demişsiniz.Benim sistem 4 GB bile değil hiçbir antivirüs kasmıyor.

tarik1968

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Yaaa! ne diyeyim hiç biri kasmıyor diyeceğim ama her yerde varsa yoksa kasıyor da kasıyor yorumlarını görünce bende Ram'i düşük olan sistemlerde kasıyordur bahanesine sığınıyorum.

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Yaaa! ne diyeyim hiç biri kasmıyor diyeceğim ama her yerde varsa yoksa kasıyor da kasıyor yorumlarını görünce bende Ram'i düşük olan sistemlerde kasıyordur bahanesine sığınıyorum.
avast zaten 1 gb sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyor.Kasması muhtemel değil.