Antivirüs Öneri!!

Bu konuyu okuyanlar

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
2002 yılında xp kurdum deepfreeze ile kitledim hic antivirus kullanmadım 3 ayda bır kilidi açıp xp guncellemelerı aldım tekrar kitledim.

12 yıldır pcye hiç format atmadım. tüm aileme o yasak bu yasak demedim herkese kullanıma açtım. Donanımımın hep %100 performansında kullandım.

Tavsiyem hız ve performans kayıbı istemiyorsanız benzinli arabanıza tüp taktırmayın.
:/ Bilmem ki şindi... Bilgisayarcıda şöylediler bir tane al kullan diye.10-11 tane antivirüs fazla dediler.

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Herkese teşekkürler sonunda hızlıal.com'dan Norton aldık.Hadi yüklüyo zindi.Görcez ne kadar iyi norton :)

Can3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet Security düşünüyorsan Norton bir numaradır.Bilgisayarının perfarmansını minumum düzeyde etkiliyor.Fiyat bakımından da uygun.Sitesinde biraz pahalı diğer yerlerden araştır.1 aylık denemeden sonra 17tl'lik bir teklif sunuyor.Dene ve gör derim.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
AV-TEST sitesinden bakın: http://www.av-test.org/en/tests/home-user/windows-7/janfeb-2014/

Önceden kullandığım AVG ve Avast ücretsiz antivirüslerin oldukça kötüleştiğini gördüm. Önceden çok iyiydiler. Ücretlilerle yarışıyorlardı, şimdi bayağı geride kalmışlar.

Norton Internet Security 60 günlük deneme sürümü kullanıyorum. Geçen kampanya gördüm 18 liraya 1 yıl uzatma vardı ancak yapmadım, süre bitince parayla uzatmayı düşünüyorum. Yani 2 ay daha geç uzatırsam 2 ay daha fazla lisanstan kullanmış olurum :) Sizlere de tavsiye ederim. Çok iyi bir antivirüs, güvenlik duvarı da süper.

TK1071

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
360 internet security ücretsiz olmasına rağmen Nortondan bir adım önde

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ben sorunu kökten çözdüm 8'i imha ettim windows'a para vermeyen anti-virüse mi verir?

TK1071

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elementary os kullanıyorum. Fakat ortak pc olduğu icin win 8.1 var comodo kullanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bak ben 1 yıldır kaspersky 2013 internet security kullanıyorum bu zamana kadar yüzlerce ağır trojanı buldu müthiş bir program tavsiyem bunu al norton eset falan hikaye bu zamana kadar bir sürü kullandım kaspersky kadar hızlı ve etkili virüs bulan bi program görmedim trojanı falan söküp atıyor.

okalhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hem ücretsiz hemde en iyisi dev secure başka antivirüs bakma indir kur dev secure bir harika.

robb stark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bitdefender dene bence hem güvenliği sağlam hemde performansı iyi.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Total Security 360 iyidir. Bitdefender ve Antivir motorunu da barındırır içinde.