Antivirüs Bilgisayarı Her Açtığımda Aynı Virüsü Engellemeye Çalışıyor.

Bu konuyu okuyanlar

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhabalar,
2 Haftadır bilgisayarımda tuhaf şeyler oluyor. Antivirüs programım her bilgisayarı açtığımda Winamgr.exe diye bir virüs engellendi diye uyarı veriyor. Başına böyle birşey gelen var mı? Hatanın resmini de eke koyuyorum. Acaba komple format mı atsam? Yada başka bir çözümü varmı?
vrs.PNG

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Virüs programı engelliyorsa sıkıntı olmaz ama içim rahat olsun diyorsanız format işinizi görür.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sırasıyla RKill, AdwCleaner, Malwarebytes ve şu an kullanmakta olduğun Bitdefender (güncelledikten sonra) ile sistemini tarama yapmanı öneririm; gerekli durumlarda sistemini yeniden başlatman istenebilir, açık pencere, yarım kalmış bir işin varsa öncelikle onları tamamlaman önerilir. Kolay gelsin.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Sırasıyla RKill, AdwCleaner, Malwarebytes ve şu an kullanmakta olduğun Bitdefender (güncelledikten sonra) ile sistemini tarama yapmanı öneririm; gerekli durumlarda sistemini yeniden başlatman istenebilir, açık pencere, yarım kalmış bir işin varsa öncelikle onları tamamlaman önerilir. Kolay gelsin.
Üstat önerilerini aynen uyguladım. Bilgisayarı her açtığımda bu sıkıntılarla karşılaşırken 24 saattir bir sıkıntı yaşamadım. Önerilerin için sağol sorun çözüldü..

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Üstat önerilerini aynen uyguladım. Bilgisayarı her açtığımda bu sıkıntılarla karşılaşırken 24 saattir bir sıkıntı yaşamadım. Önerilerin için sağol sorun çözüldü..
Rica ederim, geçmiş olsun. :)