Anroid telefonlarda sınırsız sosyal paketi ?

Bu konuyu okuyanlar

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Anroid telefonlarda sınırsız sosyal paketi yapsam olur mu yani simdi sinirsiz facebook ve twitter +25 mb interneti yapacam ancak mobil veriyi actigim anda 25 mb internet bitecek ondan sonra girmeye devam eder mi yani face ve twittira uygulamasi ile giris yapacam boyle bir sey olur mu deneyen var mi ? Telefon samsung j7 android 6.0.1

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Anroid telefonlarda sınırsız sosyal paketi yapsam olur mu yani simdi sinirsiz facebook ve twitter +25 mb interneti yapacam ancak mobil veriyi actigim anda 25 mb internet bitecek ondan sonra girmeye devam eder mi yani face ve twittira uygulamasi ile giris yapacam boyle bir sey olur mu deneyen var mi ? Telefon samsung j7 android 6.0.1
Sosyal pass var bende arka plan verilerini kısıtla ozaman harcamıyor

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933

TT de normal hızda 1gb kadar kullanım hakkı veriyor benim bildiğim sonraki kullanımlar hız düşümlü zaten

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Yok vodafone paket sosyal pass face insta twiter sınırsız

Arka plan verilerini de mobil veri kullanımından yapıyorsunuz yukarıdaki 3noktadan
TT de normal hızda 1gb kadar kullanım hakkı veriyor benim bildiğim sonraki kullanımlar hız düşümlü zaten
Ben anlatamadim galiba onlarsa sikinti yok sikinti şu ki mobil veriyi actigimda tel bu sefer kontör yemeye basliyor yaninda +25mb internet bitince mobil veri arka plandaki hersey inteernet olmayinca kontör yemeye basliyor